Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 170-180 közötti lányok!...

170-180 közötti lányok! Hányas lábatok van?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 12:00
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Na,akkor én meg a kérdésre válaszoltam,mivel ez a funkciója az oldalnak. Úgyhogy részemről ennyi,ha meg felismersz nem kell írogatnod!
2023. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Viszont a lehetőséget mindig te adod meg a kezdeményezésre, így ez már viszont a te egyéni szociális problémád, nem az enyém. Ha tudod mindig mi lesz a vége, miért kommentelsz?:)
2023. szept. 22. 15:17
 43/46 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod, neked valójában csak annyi funkciód volt hogy megadod a kérdésre a választ. Ennyi:)
2023. szept. 22. 15:18
 44/46 A kérdező kommentje:
És nem nekem kell felismernelek, hanem neked engem. Ne ülj fordítva a lovon
2023. szept. 22. 15:21
 45/46 anonim ***** válasza:
Sosem írtam rád és nem azon agyalok,kitől származik a kérdés. Azután ismerlek fel,miután elkezdesz nekem írogatni,ezt nem kellene,hiszen nyilvánvaló,mi az írogatás lényege. Erre akarsz hokizni és amikor nem biztosítok ehhez neked "alapanyagot"vagyis nem azt írom amit olvasni szeretnél durcás leszel.
2023. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Már megint te? Valami beakadt nálad... Azt hittem múltkor már sikerült lezárni a beszélgetést, hiszen írtad hogy ,,részedről ennyi". Betöltötted azt a funkciót melyet kellett, válaszoltál a kérdésre amit feltettem. Ha sérült az egód, az már a te egyéni szociális problémád, melyet saját magadnak kell kezelned.
2023. szept. 27. 12:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!