Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselitek az idő múlását...

Hogy viselitek az idő múlását a külsőtökön?

Figyelt kérdés

Elsősorban a külsőségeken való negatív nyomokra gondolok.

Nyilván sokan fogják azt mondani,hogy ők előnyükre öregedtek, de aki mégis úgy ítéli meg,hogy negatív irányba,ők hogy kezelik ezt?


Nem szokott egy-egy régi kép elszomorítani,vagy néhány rég látott ismerős nem túl pozitív reakciója egy találkozásnál?


Én pasi vagyok. Sokkal jóképűbbnek gondoltam magam 10 évvel ezelőtt, de úgy ahogy elviselem,hogy több szürkébb hajszálam van,homlokráncaim mélyebbek, pár kiló is felszaladt...női kortarsaimon azt látom viszont,hogy egyenesen depressziós hangulatot okoz ez.


Nálatok mi újság ezzel?


2023. jún. 22. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem fitten tartani magam, sportolni, és nem összeenni mindenfélét. Egy szintig hasznos, persze, de hát én is látom a változásokat már 40 felett, nem vagyok olyan feszes, mint fiatalon.
2023. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most 27 évesen még jól, sokat sportolok és a genetikám is jó, 20 körülinek szoktak nézni. Persze én már észreveszem magamon a homlokráncokat, de egyelőre nem feltűnőek. Igyekszem fiatalos maradni, egészségesen élni (cigi nuku, sok alvás, sok víz/zöldségfogyasztás stb).
2023. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tudatosan figyelek magamra, hogy ne a leamortizálódott, kiszolgáltatott mintában öregedjek. Igyekszem frissen tartani magam agyilag és testileg is, eleget pihenni, kikapcsolódni, figyelek a stresszre is. Van már pár ősz hajszálam 38 évesen, de nem zavar. Nem dohányzom, alkoholt mértékkel fogyasztok, változatosan étkezek. Ráncok még nem jelentek meg, inkább a hízás lett könnyebb (régen sovány voltam, és bármit és bármennyit ehettem), most erre kell egy kicsit figyelnem, de mondjuk nem vagyok olyan, mint anyukám, hogy megsüt egy tespi sütit, és azt meg is tudja enni (okkal lett cukorbeteg), mondjuk az étvágyam az aktivitásommal szinkronban van szerencsére, szóval nincs az, hogy nem érzek teltséget, kevesebbet kívánok enni, ha kevésbé vagyok aktív, nem vagyok stresszevő.
2023. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon se voltam Brad Pitt, 40 évesen se lettem az. Már nem számít nekem, hogy nézek ki.
2023. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól. Megteszek mindent magam oldaláról, amit meg tudok (és nem megy más rovására), szóval a lelkiismeretem tiszta. Valahol örülök, hogy öregszem, ez azt jelenti, hogy nem haltam meg fiatalon. Rajtuk kívül ugyanis mindenki öregszik.
2023. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Ez van.
2023. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 23 éves koromtól vannak ősz hajszálaim, pedig nem élek nagyon stresszes életet, meg igyekszem odafigyelni magamra, de úgy tűnik ez genetika. Nekem dús, gyorsan növő hajam van, az eredeti barnás színét is elfogadtam, mem terveztem festetni. De nagson zavar, hogy hamarosan kelleni fog, mert nem tépkedhetek már ki annyi ősz hajszálat. Jobb lenne ha azok őszülnének ilyen hamar, akik amúgy is festetik, mert nekik ez nem lenne gond, engem meg nagyon frusztrál. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nincsenek káros szenvedélyeim. Igazságtalan, hogy mégis én őszülök ennyire hamar.
2023. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!