Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanulhatnék tüsszenteni?

Hogyan tanulhatnék tüsszenteni?

Figyelt kérdés
Mások tudnak szépen tüsszenteni, én nem. Ha előttem tüsszent valaki, neki nem kell szenvednie a kijövő nyállal és takonnyal, nekem több zsebkendőt is kell hozzá használnom.

2023. jún. 24. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj istenem. Újabb viccesnek hitt kérdés.
2023. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vicces kérdésnek szántam.
2023. jún. 24. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez tanulható. Ez egy ösztönös, reflexek által szabályozott valami.
2023. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kitana. ***** válasza:

Ha folyik az orrod és úgy tüsszentesz, akkor nyilván gyakran jön ki vele valami, de nem csak akkor tüsszent az ember, ha tele van az orra takonnyal.

Egy megoldás, hogy még tüsszentés előtt kifújod az orrod, ettől az inger is elmúlik néha.

2023. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az milyen technika, ha befogom az orrom és csak a számon jön ki? Olyat is láttam már emberektől.
2023. jún. 24. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyék zsebkendőt a szád meg az orrod elé, mikor tüsszentesz, és ennyi.
2023. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szorítsd a kezedet a szádra és az orrodra jó erősen mikor tüsszentened kéne, és akkor nem mennek ki a környezetedbe a dolgok, plusz halk is lesz. Én így szoktam, főleg mikor nagyon csendben kell lenni. :)
2023. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es kösziii!:)
2023. jún. 25. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!