Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ennyire elhízva...

Hogy lehetnek ennyire elhízva és elnőiesedve a huszonéves, harmincéves férfiak ?

Figyelt kérdés

Itt a strandidő, a meleg és megjelentek a strandokon a fiatalok is szép számban.

Megdöbbentő, hogy a fiatal férfiak zöme folyós testű, rengő has, úszógumi, cici, nagy fenék. Aki nem ilyen, az meg ropi,bordaszemléltetős.

Alig látni normál,férfias fiatal férfit. Pedig olvasni sok helyen,hogy egyre többen edzenek,egészségesen esznek.

Akkor ez mi ? Mondjuk a csajoknál is sok a necces, elhízott fiatal,de pasiknál sokkal szembetűnőbb.


2023. jún. 24. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
A 30 az már nem kifejezetten fiatal, sokan pont ebben a korban kezdik elhanyagolni magukat
2023. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom úgy, hogy nem neked akarnak megfelelni. Másrészt, ha így érzik jól magukat, akkor egészségükre. Érthetetlen, hogy mit fáj ez neked.
2023. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert s többségük szinte semmit nem mozog, viszont idővel elkényelmesedik, zabálni viszont szeret, és ebben nem is válogat, sem minőségben sem mennyiségben. A legtöbb ilyen huszonéves fiú egyre plöttyedtebb lesz, hiszen az izmok folyamatosan leépülnek az edzés hiánya miatt, a zsír viszont egyre csak nő. Ettől egyre lágyabbak lesznek, egyre inkább folynak szét, minél inkább nő a testükön a zsír aránya, és csökken az izomé.


Én egyébként imádom az ilyen testalkatot, nekem nagyon tetszenek a szinte már szétfolyó, puha, hájas fiúk. Imádom amikor a hasuk remeg mozgás közben, és olyan jó érzés megfogni a derekukon a hájat, és érezni, ahogy a sok zsír kitölti a tenyeredet :D


Imádom az olyan fiúkat, akik olyanok, mint egy óriási kocsonya. Tetszik hogy ilyen kellemesen lágy és képlékeny a testük :D

2023. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy a nők is.

Én pl. a munka és a sportsérülések miatt feladni kényszerültem a sportot...

2023. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Egy bunyós klubba járok ahol több 40-es, sőt egy két ötvenes is akad és mind szép izmos, jól karban tartott pasi. Én 42 vagyok és mindíg is sportoltam. Nem a design miatt hanem mert nem tudok máshogy létezni. Ahhoz, hogy valaki öreg koráig megtartsa a jó fizikumát imádnia kell a mozgást! A legtöbb ember sajnos nem ilyen. Ideig óráig ráveszik magukat, főleg fiatalabb korban, aztán megunjál idővel és leeresztenek mint a lufi..
2023. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
7%

20 éveseket ne vesd már össze az koravén 30-asokkal pls.

Max egy 50 éveshez képest fiatalok, amúgy nem.

Akkor már hanyatlani kezd az emberi test is, ez tény.

Amúgy sok a depressziós akik nem mernek tenni ellene, a tik tok videók nem a valóság.

2023. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Baromság! A legtöbb ultratriatlonos a negyvenes éveiben a legeredményesebb. Ilyenkorra már fejben is megérnek az igazán komoly megpróbáltatásokhoz és azt a hátrányt ami az öregedéssel jár jócskán kompenzálják mentálisan. Hihetetlen milyen teljesítmények érhetőek el negyvenes években a megfelelő edzésekkel!
2023. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
3 -as válaszoló, te vékony nő vagy? Gondolom az ellentéte,ezért imádod a cseppfolyósakat xD
2023. jún. 24. 17:34
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

Munkaalapú társadalom, gyerekgyártással.

Strandra többnyire prolik járnak, akiknek ennyi a kikapcsolódás az életükben.

Munka után sör, szar kaja, kevés alvás, edzés helyett gyerekkel kell foglalkozni.

2023. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

#9

"Strandra többnyire prolik járnak, akiknek ennyi a kikapcsolódás az életükben."

Te valamit nagyon benéztél ezzel a mondatoddal, mert nagyon, de nagyon nem igaz. A nyári hőséget leginkább vagy a strandon, vagy az erdőben lehet a legjobban elviselni. Szóval állj le ezzel a téves prolizással, hacsak nem magadból indulsz ki és te vagy egy nagy proli.


Kérdésre a válasz: Párom idén lett 39 éves, heti szinten fut 10 km-t, naponta jógázik, vékony, sportos alakja van. Régen focizott, kondizott, mindig sportos életvitelt folytatott.

Azonban az tény, hisz már mindenhol leírták, hogy a magyar társadalom nagy része súlyosan elhízott és egyre fiatalabbaknál is megfigyelhető ez. Oka: az egészségtelen mozgásszegény életmód. A lakosság nagy része nem ismeri a mértéket.

2023. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!