Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert irnak emberek ram itt...

Miert irnak emberek ram itt csak azert hogy tobbet ne irjanak?

Figyelt kérdés

Tarskereses, meg problemairol beszelgetes lenne a tema, mert visszakerdezek hogy hogy van, hogy alakulnak a dolgai.


Semmi valasz, pedig az elso (nem mintha lett volna masodik) uzenetben caps-lockal irt vagy 5x koszonetet.


Feltett nekem 2000 kerdest, hogy mennyire erdekli az en problemam is, meg szeretne magarol is beszelni mert nem tud kivel, nincsenek baratai, szuleivel nem tartja a kapcsolatot meg ilyenek.


Ez a jelenseg minek tudhato be?


2023. jún. 24. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Lehet kamuzik, de komolytalan az biztos
Komolytalan, fel-igazsagok es mellette le is szar a vegen
Nincs ideje valaszolni (hetek ota)
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvitte az élet más irányba. Ez a szál lezárult.
2023. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelnék még, hogy hirtelen fellángolásból, unalomból írt, beszélgetett veled, és amint ez/ezek elmúltak, már nem is volt fontos az üzenetváltás.
2023. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2


Igen, ez eleg racionalisnak hangzik, egyetertek. Szeritnem a legtobb panaszkodo az "Ismerkedes" kategoriaban ennek az aldozata es persze ha 1000x probalkozol es ez ismetlodik, akkor nem csak frusztralt leszel, szerintem.


Ezert en nem is veszek reszt ilyen dolgokban, csak egy egeszsegugyi tanacsot adtam egy embernek, meg a nemet sem tudtam, es elkezdett erdeklodni meg minden.


Aztan... nagy csond.

2023. jún. 24. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Impulziv uzenhetnek, ilyenje volt epp. Masik, meg husz emberre raeresztett uzeneteket, aztan ebbol kettovel vigan levelezik.
2023. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!