Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek? Értelmes...

Mi a véleményetek? Értelmes emberek írjanak csak!

2017. ápr. 9. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Először találd ki mit akarsz megosztani másokkal, azután ossz meg valamit.
2017. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Unalmas, sablonos.

Első videónak még hülyeség 10 tény rólam féle videót csinálni, mert senki nem tudja, hogy ki vagy, így senit nem érdekel.

Pontosan milyen féle videókat szeretnél csinálni a jövőben?

A beszédtechnika még szorul egy kis fejlesztésre, de ne vedd sértésnek.

16/L

2017. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs valami eredeti, kedvelhető ötleted, ne kezdj el videózni, csak mert ez menő. Így is túl sok van videósokból, és a többség csak majmolni tud, semmi egyediség nincs bennük.

Tudom én, hogy népszerű a vlogolás, de az értelmét nem látom.

2017. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem akarlak nagyon letörni, de elég fájdalmas volt...Tényleg értelmetlen ilyen videóval indítani, az ilyenekre akkor van igény, ha már vannak feliratkozóid, akiket érdekelsz. A tények amúgy is elég unalmasak voltak, a citromos volt az egyetlen ami kicsit is érdekes volt. A poénok erőltetettek voltak, a háttérzene zavaró volt (érdemes instrumentális zenét választani olyan videó alá amiben a beszéd a lényeg). Amúgy ha szeretnél videókat csinálni, akkor csinálj, még az is lehet hogy lesz aki nézni fog, a fenti csak az én véleményem.
2017. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
A videó végén egyetlen egy kérdést tettem csak fel: kit érdekel?!
2017. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ylyria ***** válasza:
25%

Nem rossz, de szerintem hagyj fel a mostanában mainstream kihívásokkal (erőspaprika, fahéj) és próbálj egyedi lenni. A rekordos videód tetszett csak a képeket mutathattad volna hosszabb ideig. Illetve gondolom már észrevetted, hogy jobban meg kell az elején tervezned a mondanivalódat, hogy az vicces, érdekes stb. legyen. De ezt majd ahogy egyre több gyakorlatod lesz majd annál vázlatosabban csinálhatod. Egyenlőre ennyi tanács jutott eszembe, de ha lesz még írok.

Figyelemmel követem fejlődésed. 😃👓 Ne feledd a legfontosöabb az egyediség.

2017. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Szörnyű... Ez az igazi youtuberek kigúnyolása, kár, hogy boldog-boldogtalan tehet fel videókat és az igazi tehetségeket kiszorítják. 18 éves kor alatt megtiltanám ezt, kellene valami szűrő, ami megakadályozza ezt, nagyobb ellenőrzés a regisztrációnál.

Ha jót akarsz, akkor töröld le, mert van igény az ilyen videóra, de csak olyan embertől, aki mutat valamit, pl. egy szép sminkeket, szép tájakat, számítógépes tanácsokat, DIY dekorációt... és a néző meg akarja tudni ki van a tartalom mögött. A 80 feliratkozó hasonló 12-13 éves gyerek, és a többi 700, aki megnézte, csak röhög rajtad.

2017. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj.. hol is kezdjük. 1. Beszédhibás vagy. Alig értem mit beszélsz, elharapod már a szavak elejét is, ráadásul nyelvtani hibákat is vétesz, már rögtön az első mondataidban. (Nem videóba, hanem videóban..stb.)

2. Úgy viselkedsz, mintha szívességet tennél a nézőnek, hogy bemutatod magad, holott kötve hiszem, hogy bárki is tudná, te ki is vagy tulajdonképpen. 3. Unalmas, sekélyes "tényeket" közölsz, amik minden 5. emberre igazak nagyjából, s ezeket képes vagy még unalmasabban lekommunikálni.

2017. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj.. hol is kezdjük. 1. Beszédhibás vagy. Alig értem mit beszélsz, elharapod már a szavak elejét is, ráadásul nyelvtani hibákat is vétesz, már rögtön az első mondataidban. (Nem videóba, hanem videóban..stb.)

2. Úgy viselkedsz, mintha szívességet tennél a nézőnek, hogy bemutatod magad, holott kötve hiszem, hogy bárki is tudná, te ki is vagy tulajdonképpen. 3. Unalmas, sekélyes "tényeket" közölsz, amik minden 5. emberre igazak nagyjából, s ezeket képes vagy még unalmasabban lekommunikálni. Egyelőre ennyi. Ha eszembe jut még valami, írni fogok.

2017. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be az a 30 másodperc amit megnéztem, nagyon erőltetett az egész. Jobb lenne valóban érdekes témákról beszélni és gyakorolni a kamera előtti beszédet. Egyelőre nagyon fárasztó nézni is és nem is érdekes.
2017. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!