Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Motorozásban a "f*rokméregetés...

Motorozásban a "f*rokméregetés szabályai" általánosan hogyan foglalhatók össze?

Figyelt kérdés

Pár ilyen nem hivatalos szabályt már észrevettem, ez pedig hogy ugyan jogilag már ha jól láttam 125 ccm-től motornak számít egy motor és/vagy ha rendszáma van, de erre rendszeresen ugranak a motorosok hogy:


"hát ezt és ezt azért ne nevezzük motornak" vagy ami automata váltós vagy nem lánchajtásos hanem szíjhajtásos, az sem motor stb.


Szóval ennek a motoros keménykedésnek, f*rokméregetésnek hogy vannak ezek a szabályai?


Mik a legfőbb pontok?


Ki érdemelheti ki hogy valóban motorosnak mondhassa magát?



2023. jún. 25. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb, annál.... nagyobb!
2023. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szíjhajtást alkalmaznak sok nagy chooperen,azokat nem mondanám játékszernek...Én azt mondom,kb 4-500 cm3-től számít egy motor Motornak,az alatt kotlókergető...
2023. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél hangosabban bőgeti a tragacsát, annál tökösebb az illető. Ha ez egy Romet, akkor ő a faintcsávó a faluban.
2023. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

#2:

Az "Libakergető", te. 😆

2023. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja, teljesítmény köbcenti bullshit, kipufogó helyett egy darabka vascső legyen rajta, az is épp csak annyi, hogy ne a lábát pirítsa a füst a jó sportbarátnak. Elég, ha csak kicsit húz rosszabbul egy babettánál, úgy legalább kapnak belőle eleget mindenhol.
2023. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az embereket közös utálattal a legkönnyebb összeterelni (lásd politika).

Némelyeknek az számít összetartozásnak hogy közösen utáljuk a robogósokat, elektromos motorosokat, stb.

Az meg megint más ha valaki azért érzi magát rutinos motorosnak mert a szimszón után egyből literes sportmotort vett és rövidgatya, trikóban 250 utazóval közlekedik mindenhol.

Közben a szerpentini kanyarban meg simán otthagyja egy simsonos.

2023. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En azt mondom, hogy főleg a robogósok lesajnalasa a legjellemzőbb. De pl amikor a 125-ösömmel (motor) csettegek 90-95 GPS szerint es elrongyol a vadparaszt mellettem sávon belül teljesen indokolatlanul mivel szemből semmi 200-zal, az sem veletlen. Jól megtanított rá, hogy hol a helyem... az ilyen igazi b..zik sajnos minden jarművel igazi b..zik maradnak.
2023. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!