Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik ennyire a nők...

Miért szeretik ennyire a nők az utazást?

Figyelt kérdés
A férfiak is szeretik, tudom. De a nőknél ennek külön jelentősége van. A férfiak nagy része ha utazik, akkor feltesz fotót instagramra a tájakról, épületekről, stb, ritkán van rajta saját maga is. A nők viszont mindig szerepelnek a fotókon, és gyakran ők élesek, maga az idegen táj, városkép meg homályos a fotón. Ennek mi értelme? 😅
2023. jún. 26. 10:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kedvencem az, amikor egy csak felrakja mystoryba hogy föld napja, környezetvédelem, majd egy idézetes utazós képet, amin repülőn ül éppen :D Jajjj…
2023. jún. 26. 10:17
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne általánosíts néhány példa alapján
2023. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem mindegyikre igaz, nem általánosítok. A nők egy jelentős részére viszont igaz.
2023. jún. 26. 10:23
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem szimpatizálsz velük, akkor miért érdekelnek?Ők ezt szeretik, ez teszi őket boldoggá.Koncentrálj olyan nőkre, akik olyanok, mint amilyen te is vagy.
2023. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan le lehet pontozni, de szerintem ez ma más a kirakat irányába ment el, hogy nézd én itt és itt jártam, és milyen jó nekem.

Ez az egész kirakat egy csomó időt vesz el az utazásból, mert még ott is a kommentekkel meg a kedvelésekkel van elfoglalva az ember, ahelyett hogy élvezné az ottlétet. Én ebben látom a dolog miértjét.

2023. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"De a nőknél ennek külön jelentősége van."

Én ezt nem tapasztalom.

2023. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

én is úgy ogndolom, mint az 5-ös

ettől függetlenül tényleg ne általánosíts, igen, vannak ilyenek, de hogy a többség?

2023. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Írj nekik és kérdezd meg tőlük.
2023. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

egyrészt, az emberek többség enem pakolja fel a közösségi médiára az életét. Persze aki felpakolja, az nagoyn látványos és így az a benyomásod, hogy mindenki ezt teszi, de valójában nem. Nézd meg hny ismerősöd van és hány pakolja fel az életét oda.


A másik.

Gimiben a szüleim lehetővé tették, hogy a gimis külföldi utakra el tudjak menni. London, Németország, Franciaország 3x, Erdély. Csináltam eg yhalom képet, hazamentem, mutogattam és jött a kérdés: és rólad ninc skép?

ésss.... valóban, épületek, boltívek, tájak, utcák stb... Mind olyan dolog, amit itthon a Google segítségével is meg tudsz nézni, ha érdekel az adott hely. Azt ne mondd, hogy még soha sneki nem fényképezte le az Eiffel tornyot alulról...:D


Szóval ja, ha külföldre mész és már azzal bszod az idődet, hogy fényképet csinálj, érdemes úgy csinálni, hogy te is rajta legyél. Máskülönben mi értelme? Persze, érdemes úgy beállítani a képet, hog ylátszódjon az is, hogy hol vagy.


Az meg, hogy a nők szeretnek utazni... hát.. jó közhely vagy, a férfiak is. Nem sok különbség van.

De persze utazó és utazó közt is van különbség. Van aki azért utazik, hogy elmondhassa, hogy utazott. Az ilyen ember nem igazi utazó, hanem simán csak sznob és az utazás a státusz-szimbólum a számára.

Van aki meg bejárja a világot és erről te semmit sem tudsz, pedig az ismerősöd facebookon 20 éve...

De ez így van férfiakkal is, nőkkel is, kár ezen pattogni.


Annyi, hogy a nők hajlamosabbak ráfüggni a közösségi médiára. Ez kikutatott tény. Szóval nem az utazási szokásokban van a különbség, hanem a médiahasználatban.

2023. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Lepontozhattok, de vagy meg akarja érteni, vagy csak nyafizni akar.
2023. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!