Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyári melegben eszetekben jut...

Nyári melegben eszetekben jut a szottyos betegségszezon?

Figyelt kérdés
Amikor majd felöltözve fújjátok az orrotokat, mindenki beteg, és te is tuti az leszel, és haj most milyen jó, de majd jönni fog egy ilyen időszak is majd az évben.

2023. jún. 27. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
ööö... nem....?
2023. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de bölcsis korú gyerekem van, szóval inkább miatta. Még most nyáron is folyton csuriban van a kezem, be ne nyaljon valamit.
2023. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nagy kínod van, nekem inkább ez jutott eszembe.
2023. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mindig örülök annak, ami van, és meglátom a helyzet szépségeit.
2023. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor majd felöltözve fújjátok az orrotokat"


Nálam ilyen nincsen soha.

2023. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát most eszembe juttattad, egyébként nem gondolok ilyenekre

De nyáron is lehet beteg az ember, én pont tavaly ilyenkor nyaltam be valami vírust, még be is lázasodtam

2023. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 mit nyaltál be, covid volt?
2023. jún. 27. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Télen se.
2023. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha beteg vagyok az soha nem evszaktol függ.


Soha nem vagyok es családunk se beteg ősszel télen sem. Senki nem ilyen taknyozós fajta.


Viszont ha mégis bekapok valamit az fuggetlen az időtől. Volt már nyári kánikulában magas lázam is. Az úgy kegyetlen volt. Egesz nap lázasodni be a forró munkahelyen aztán tűző napon már magas lázzal hazavergődni de még el is kellett mennem valahova.


Télen én azt utálom hogy ráfagy a kezem a telefonra es hiába vannak olyan kesztyűk amikkel lehet telefonozni mert érzékeli a képernyő, az sem jól lett kitalálva mert hol érzékel hol nem a telo

2023. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
En hidegben feloltozom, nem akkor szoktam megfazni. Nagyobb eselye van jo idoben, mikor par ora alatt egy vihar utan baromira lehul.
2023. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!