Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetek ilyen szerencsét...

Miért lehetek ilyen szerencsétlen? Hogy lehet belőle kijönni?

Figyelt kérdés

Sok munkahelyem volt már, de sajnos valamiért nincs a munkával szerencsém.

Igyekszem, megcsinálom amit kell. Nem vagyok extrovertált, de barátságos vagyok, tehát ki lehet velem jönni. Vétek hibákat, mint bárki más. De az az érdekes, hogy míg másnak, elnézik, irántam nem viseltetnek hosszas türelemmel.

Vannak nálam szembetűnően rosszabb képességekkel rendelkezők, mégis évekig tűrik őket, nekik elnéznek mindent. De ezt most csak példaként írtam, hogyan kell elképzelni a helyzetet.

Társkereséssel, férfiakkal hasonló kudarcokat élek meg. Bár ott egész más okok lehetnek...

Pedig amire legjobban vágynék, az a biztonság.

Ne egy fogyatékos szerencsétlenséget képzeljetek el. Egy minden tekintetben eléggé igényes, intelligens nő vagyok. Ezért is nem értem a helyzetem...

Mintha el lennék átkozva.

A sorozatos, főleg munkáltatók okozta kudarcok miatt azonban eléggé megcsappant az amúgy sem sok önbizalmam. Még nem akarom feladni, a családom miatt, de már kezdek teljes depresszióba süllyedni. Ma eszméltem rá, hogy évek óta egy negatív lelkiállapotban vagyok, de így nem lehet belőle kijönni, hogy mindig mindenben ugyanaz a rossz jön vissza. Van valaki hasonló helyzetben? Netán olyan, aki ki is jött belőle?


2023. jún. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én segítséggel kijöttem. Már tudom magam képviselni, határt húzni, és felépült az önbizalmam. De egyedül egyik sem lehetséges. Kell legalább egy támogató, empatikus ember.
2023. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baj van az önértékeléseddel. Vagy súlyosabbak a hibák, amiket elkövetsz, vagy a személyiséged nem olyan fényes.
2023. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok elszállva magamtól, a munkámtól sem. Próbalok magamra objektíven tekinteni, így összehasonlítani a munkámat a többiekével és nem látok szembetűnő külömbséget.

Különösebb kárt sehol sem okoztam. Nos az lehet, hogy nem tudom magam jól képviselni, az tény, hogy hogy nem vagyok egy önfényező mártír. Sajnos eddig nagyrészt olyan helyeken dolgoztam, ahol egyszerre kell nagyon gyorsnak és precíznek lenni, általában feszített munkatempóban. Ez nekem (is) elég megterhelő, de igyekszem. Tény, hogy pályatévesztett vagyok. Szakmáim vannak csak, viszont kiderült, hogy egyik sem igazán az én világom. Váltani 40 év felett már nem tudom mennyire lehetséges.

2023. jún. 28. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valamit nagyon akarsz, teszel is érte, nem adod fel akkor persze hogy képes vagy váltani.
2023. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!