Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nem akarok itt mindig...

Én nem akarok itt mindig önöknek sajnálkozni sajnáltatásba bocsátkozni de egy nagy nulla szánalmas szerencsétlen lúzer örök vesztes csődtömeg senki vagyok és ezen a gyógyszerek sem fognak tudni segíteni mi lehetne még a mentsváram!?

Figyelt kérdés

Lehet az elkényesztetés is okozta meg a fogyatékosság ideggyengeség(sérültek az idegpályák,pszichés károsodás is van)hogy egy nagyon hülye ember vagyok.de ebből a helyzetből a gén sérülésből meg egy hibás agyműködési zavarokból egy orvos sem fog tudni kigyógyitani és segíteni rajta fizethetek érte akkorsem!!!

Nemhogy még le csökkenteni én bennem ezt a perverz meleg érdeklődésemet is!!!

Egyetlen egy szóval kifejezve gyógyíthatatlan vagyok!!!



2023. ápr. 14. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Oké.
2023. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Azt amit már írtam neked. Fogadd el, békélj meg a helyzettel és lépj tovább.


(Ne írj privátot mert le vagy tiltva, úgyse fogom megkapni)

2023. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Kétféle ember van. A panaszkodó, akinek minden megoldásra van egy problémája, és a problémafókuszú, aki motivált a változtatásra a rendelkezésre álló eszközeivel.

Melyik vagy?

2023. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És mert miért tiltott le ha szabad tudnom?

Milyen rohadtak már!!!

Közben meg keresem a megoldást hogy jól járjak ne legyen még rosszabb a helyzetem és akkor ilyenek én velem szemben is!!!

Amilyen genyók!!!

2023. ápr. 14. 14:05
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi a francert írod ki a nyomorodat naponta? A gödörből csak egyedül te tudsz kimaszni, más nem tud felhozni, miért nem érted meg?


Ráadásul ocsmányul reagálsz a legtöbb alkalommal.

2023. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy a nyomorúság minek írom ki naponta mert ha magamba tartom csak még rosszabbul érzem magamat azért!!!

Igen?

És én magamat hogy a francba a fészkes nyavajába gyógyítsam meg és tegyem helyre!!??

2023. ápr. 14. 14:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te? Sehogy.
2023. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kevés nagyon ez az emberi élet idő,hogy mindent megjavítsak és belül legyen rend amikor gyógyíthatatlan vagyok!!!

Ráadásul már csak egyre jobban ketyeg a biológiai órám is!!!

34 éves lennék idén év végén ősszel

2023. ápr. 14. 14:21
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Írjál könyvet. Vagy naplót. De ne ide írd ki, egyrészt mert a kutyát nem érdekli más nyomora (mindenkinek van sajátja) másrészről itt senki nem pszichológus, harmadreszt pedig ezzel a stílussal meg nyavalyásoddal, ronda válaszaiddal masszív ellenszenvet váltasz ki másokbol. Nem tűnt még fel?


Plusz menjél terápiára, pszichológushoz, ha jót akarsz magadnak.

2023. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha így tudod hogy gyógyíthatatlan vagy, mert belül nincs rend, akkor mi a kérdés?
2023. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!