Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Németek tényleg ennyire tiszták?

Németek tényleg ennyire tiszták?

Figyelt kérdés

Nekem egyik idős ismerősöm, és a gyerekei kint élnek Németországban, német párjuk van ott vannak kint a gyerekeik is.

Egy híres takarítóbrigádot rendelt, és napokig takarítják a házukat, mert jönnek vendégségbe, azt mondta a németek olyan tiszták, hogy enni lehet náluk a padlón, meg naponta többször fürdenek, nagyon ápoltak.


2023. júl. 1. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Tisztaság van náluk jellemzően igen, de a fürdés más téma, ez a régi spórolós mentalitásuk azon meglátszik, mert sok német csak többnaponta fürdik. De nyilván nem lehet ezt egy teljes népre ráhúzni, magyaroknál is van, aki napi 2x fürdik, más meg 3 naponta…
2023. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha napokig kell takarítani náluk akkor nem olyan tiszták.

Nem csak akkor kellene takarítani, mikor vendéget várnak.


Amúgy strandon dolgoztam mult nyáron. Volt olyan német nő akinek budipapíros volt a segge, és úgy ment be a medencébe. Nagyon tiszta, igényes.

2023. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

A Tisza-tó körül mindig rengeteg német van.

Csuplisak, ápolatlanok, büdösek.

Volt olyan, hogy étteremben arrébb kellett ülnünk, olyan büdösek voltak, mint egy homless.

Én nem tudom az ilyenek honnan jönnek, de döbbenetes.

2023. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam cserediák Németországban,

echte német családnál, jó környéken. Undorítóak voltak. Bent lakott a kutya, minden csupa kutyaszőr volt, volt h kutyakajára léptem a nappaliban. Emellett por, pókháló, kupi. Nyilván ez nem az átlag (máshol nem ez volt a többi cserediáknál), de nem minden német tiszta. Lehet, az ismerősöd családja tényleg nagyon tiszta, ezért ő is jobban odafigyel. A takarítóbrigád azért túlzásnak tűnik, bár évente egyszer nem hülyeség amúgy sem egy nagytakarítás.

2023. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát figy...voltam Németben egy fesztiválon. Sok retyó volt, nagy forgalommal, én sose használok piszoárt, mindig angol WC-be megyek be, azt egyik alkalommal a mellettem levő fülkébe bement egy csávó, azt igencsak hallani lehetett, hogy nagy dolgot végez éppen, és olyan gyorsan elintézte, hogy talán 1x ha tépett papírt seggtörléshez, aztán már ment is ki.
2023. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Van mindenre a példa a németeknél is. Ahol bejárónő van ott persze tisztaság van, kívülről nagyon mutatják hogy milyen rendszeretők, de ők maguk nem igazán takarítósak.
2023. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

A németekre ez nem igazán jellemző. A személyes higiéniájuk többnyire csak átlagos szintű, de nagyon gyakran inkább átlagon aluli. Ritkábban tisztálkodnak, az otthonuk pedig bent, a lakótérben sokszor kifejezetten rendezetlen.


Az viszont valóban jellemző rájuk, hogy ha vendéget fogadnak, arra nagyon fel szoktak készülni, olyankor élére állítanak mindent, és sehol egy porszemet nem találsz. Életvitel szerűen viszont nem így élnek a hétköznapokban, ha nem érkezik hozzájuk senki, akkor nem igazán tartanak rendet.

2023. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Münchenben éltem egy ideig,az utcán tisztaság volt,meg akiknél laktam azok is igényesek voltak.De ez csak egy dolog,cakkumpakk gondolom hely-és emberfüggő az egész.
2023. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Akkor járjon négykézláb és egyen a padlóról.
2023. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az átlag német nettó 4-5000 eurót keres, naponta többször fürdik, mint egy kiskacsa. Átlag német ház tisztább mint Magyarországon egy kórházi műtő.
2023. júl. 4. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!