Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért törölhetett az ismerősei...

Miért törölhetett az ismerősei közül?

Figyelt kérdés

Régen felvettem ismerősnek egy lányt, akivel első látásra bejöttünk egymásnak, de nem lett belőle semmi. Hogy őszinte legyek, nem is sokat beszéltünk neten 2 év alatt, mert nekem közbe voltak mások akikkel jobban egy húron pendültünk. Össze is jártam velük, együtt alvás, szex, rövidebb kapcsolatok...


Rajta kívül is volt jó pár nő akikkel nem lett semmi, de nem töröltek le soha.(eddig) Az a tapasztalatom hogy általában nem szoktak senkit, aki nem idegesíti őket mindenféle gyerekes hülyeségekkel. Meghagyják semlegesként ismerősnek az efféle embereket.(Én szintén) De nőktől is javarészt ezt hallom.


Lehetséges, hogy őt a szokásosnál jobban bántotta a dolog, hogy nem lett közöttünk semmi? Főleg, hogy azóta bepasizott, szóval miért törődne az én jelenlétemmel az ismerősei között? De miután látott tőlem egy konditermes story-t, letörölt.



Csak a miheztartás végett, eléggé sportos alkat vagyok, 190cm / 92kg. Arcra se vagyok ronda.



2023. júl. 1. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Túl sokat képzelsz magadról
2023. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy mert nem nagyon ismer.

Lehet hogy mostmár csak azokat nem törli akiket valóban ismer is rendesen.

2023. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1


Csak tisztában vagyok magammal. Az eddigi tapasztalataim/beszélgetések alapján az átlagnál több nővel volt dolgom.(Mint a barátok, ismerősök legjavának)

2023. júl. 1. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És? Attól még nem körülötted forog a világ. Egyszerűen törölt, mert nem tekint az ismerősének, mivel csak egyszer dumáltatok régesrég. Ne láss bele többet
2023. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


Nem valószínű, hogy a kb 2000 ismerősből csak én beszéltem vele keveset.

2023. júl. 1. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De most dobott fel neki a hírfolyam. Nyilván nem azzal tölti az idejét, hogy szelektálja az ismerőseit.
2023. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6


Eddig is látta a story-jaimat mindig. Úgyhogy szerintem ez nem szelektálás.

2023. júl. 1. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Megunta őket
2023. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8


Másokét is unja mégse törli. Itt több van a dologban.

2023. júl. 1. 21:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Oke, akkor almatlan ejszakai vannak miattad, satobbi.

Nem bun az onbizalom, meg objektiv is lehet az ember alszerenyseg helyett. De piti ne legyel. Ha egy lannyal nem foglalkoztal, akkor ne izgasd magad azon se, mennyire oda lehet erted, vagy ha megsem, miert nem. Orulj, hogy valogathatsz, de ne akkor legyen valaki erdekes, amikor nincs.

2023. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!