Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy kis vidéki...

Szerintetek egy kis vidéki bolt üzletvezetője aki nő beszélhet így a boltban?

Figyelt kérdés

Volt osztálytársam anyukája fiatal nő középkorú épp bent voltam nézelődtem a polcokon åmikor hallom mondta mellettem hát mindig kibaszok magammal az eladókkal beszélgetet.

Nem durva így beszélni hangosan más előtt?


2023. júl. 2. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2023. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Mármint, nem durva, beszélhet így.


Az meg csak hülye hímsovinizmus, hogy a nemét súlyosbító tényezőnek tartod.

2023. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Emberfüggő.
2023. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem, épelméjű ember nem beszél így.

Bár gondolom az oda járó közönség is hasonló, így tulajdonképpen mindegy.

2023. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfi beszélhet így? Nagyon vidéki vagy?
2023. júl. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott még nem tartunk hogy ne legyen szólásszabadság...
2023. júl. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a tulaj, akkor nincs főnök, aki leszidja. Ha emiatt elszoknak a vásárlók, majd visszavesz a stílusából. De a legtöbben azt nézik boltválasztáskor, hogy mennyire van közel, mik az árak és mekkora a választék, részemről én leszarom, mennyire beszél csúnyán a boltos.
2023. júl. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A káromkodásnak vannak határai. Az, hogy egy privát beszélgetés úgy zajlik, hogy én is hallom és káromkodik az egyik beszélgető fél, az nekem belefér, főleg, hogy közöm sincs hozzá.

Maximum, ha bántja a fülem, beteszek egy fülhallgatót.


Ha velem, mint vevővel kezd ebben a stílusban beszélni, akkor már udvariasan megkérem, hogy moderálja magát.


De én nem vagyok érzékeny a káromkodásra, én is szoktam. :) Persze én sem határtalanul. Egyszer mentem kutyás rendezvényre ahol árultak olyan feliratos, az utca tisztán tartására buzdító termékeket, amire a kutya ürüléket kutyaszarként tüntették fel. Nekem az sok volt. A hasonló feliratú táblákatsem szeretem. Amikor a kutyafuttatókban vagy a parkokban kiírják, hogy szedd össze a kutyaszart, az már illetlenség.

2023. júl. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én sem kritizálok én is csak vásárolni megyek és kész. Csak őszintén kíváncsi voltam erről mit gondolnak az itt lévő tagok.

Köszönöm szépen a normális véleményt.

2023. júl. 2. 06:28
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Persze. Mindenki úgy járatja le magát, ahogy akarja.
2023. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!