Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üzletvezető, Üzletvezető-helye...

Üzletvezető, Üzletvezető-helyettes állásra mennyit fizet egy Coopos bolt?

Figyelt kérdés

Egyéb juttatások?

Munkába járás támogatása?

Erzsébet vagy Széchenyi kártya?

Melyik Coop,Pólus,Mecsek,Coop star stb...?


2019. nov. 23. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem sokkal többet mint egy sima eladónak. Ráadásul te leszel a munkáltató, tied a felelősség. Lehet hogy te már este a gyerekekkel játszol otthon, míg a boltban Marika leesik a létráról, kitöri a nyakát és mehetsz a börtönbe.
2019. nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a nem sokkal több,mint egy eladó, mennyi?

van ahol kapnak netto 250.000-et

és van ahol rád akarják tukmálni a 180.000-etm,hogy az milyen jó...

Ekkora baromságot..miért mennék én börtönbe?

ott voltam? NEM

szar volt a létra? Nem....ha szar cserélni kell!!

Én,mint vezető,nem teszem ki a munkavállalómat veszélynek!

Azt csak az idióták csinálják!

2019. nov. 23. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell rettegni, senki nem megy börtönbe mert a másik leesett a letrarol. Ha csak nem te lökted le...
2019. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

"Nem kell rettegni, senki nem megy börtönbe mert a másik leesett a letrarol.'


Akkor olvasd át a 1993. évi XCIII. törvényt és a hozzá kapcsolódó 40 rendeletet. Vagy kérdezz meg egy munkavédelmi szakembert.

2019. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ekkora baromságot..miért mennék én börtönbe?


ott voltam? NEM"


És ? Fingod sincs a munka törvénykönyvéről, a felelősségről, a munkavédelemről, törvényekről és rendeletekről, így ne menj üzletvezetőnek.

Vagy menj, nem érdekes.

2019. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"40. § (1) A munkafolyamatot, a technológiát, a munkaeszközt, az anyagot úgy kell megválasztani, hogy az sem a munkavállalók, sem a munkavégzés hatókörében tartózkodók egészségét és biztonságát ne veszélyeztesse.


(2) * Olyan munkahelyen, ahol különböző munkáltatók alkalmazásában álló munkavállalókat egyidejűleg foglalkoztatnak, a munkavégzést úgy kell összehangolni, hogy az ott dolgozókra és a munkavégzés hatókörében tartózkodókra az veszélyt ne jelentsen. Az összehangolás keretében különösen az egészséget és biztonságot érintő kockázatokról és a megelőzési intézkedésekről az érintett munkavállalókat, munkavédelmi képviselőiket, és a munkavégzés hatókörében tartózkodókat tájékoztatni kell. Az összehangolás megvalósításáért felelős a felek által szerződésben meghatározott munkáltató, ilyen kikötés hiányában az a személy vagy szervezet, aki, illetve amely a tényleges irányítást gyakorolja, ennek hiányában, aki a munkahelyért a fő felelősséget viseli, ha ilyen nincs, akkor az, akinek a területén a munkavégzés folyik."


Felelősség vállalása nem egyenlő a börtönnel. Ha ez így volna a munkáltatók 50+%-a börtönben ülne.

2019. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván mindent rendesen kell csinálni. Ha valaki mindent betart és mégis leesik a beosztottja akkor nem fog börtönbe kerülni. Nem tudom ezt honnan veszed.
2019. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!