Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Laknál egy kunyhóban valahol...

Laknál egy kunyhóban valahol az erdőben?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
ha van a közelben bolt és van net akkor talán
2023. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kitana. ***** válasza:
52%
Félnék ott lakni, plusz sok a rovar, túl nagy a csend, még ha a kunyhó teljesen modern és felszerelt lenne, a környezet akkor sem tetszene hosszútávon. Én szeretem, hogy kilépek az épületből és itt a város.
2023. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2023. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Simán. Sőt igazából az álmom egy ilyen ház.
2023. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem szívesen.
2023. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Elétvitelszerűen biztos nem. Elsősorban a munkám a tanulás és a családom végett nem. Aztán szeretem a komfortot, a kényelmet és praktikus dolgokat.

Bár nagy részt távmunka dolgozom, igy abban az esetben, ha az internet, térerő kivitelezhető lenne, elmennék a teljes nyugalomba dolgozni egy-egy huzosabb időszakban, amikor nagyon kell koncentrálni,vagy néha vizsgaidőszak előtt is,de ez annyiban kimerülni, hogy maximum reggel megyek és este haza jövök lehetőleg sötétedés előtt. Azért este félnék egyedül ott a semmiben.

2023. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

5 éve ilyen helyen lakom. 30 nm-es faház, erdőben. Áram van, víz van, hulladékos\gáz\csatorna nincs, de utóbbit derítővel oldom meg.


Internet úgy van, hogy a háztól 100 méterre felállított a netes egy 15 magas tornyot, úgy most fogom a netet.

Autóm van, azzal tudok munkába járni, vagy be a városba bevásárolni.


Imádok itt lenni. Kinézek az ablakon, sétálnak az őzek, a kisrókák is nagyon aranyosak ilyenkor. :)

2023. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom, hogy a 7-es férfi...


Nőként szerintem rendkívül veszélyes lenne.


Mi van, ha rád támad egy 6 fős banda?!


Mondjuk ez még férfiként is necces.


Hacsak nincs puskád vagy valami önvédelmi fegyver vagy kialakított és atombiztos, zárható bunker-rész.


Én csak akkor laknék így, ha lenne, mert anélkül bármi megtörténhet de még azzal is..


Sötétedés után frászt kapnék, amúgy nappal tetszene!

2023. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ja aki erre igenlo valaszt ir,azt elhivod egy rsndira az erdobe…
2023. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2023. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!