Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Félnétek ti is közvetlen az...

Félnétek ti is közvetlen az óceánparton lakni egy kunyhóban?

Figyelt kérdés
A filmekben jól néz ki, de bármikor jöhetne egy cunami vagy Godzilla, vagy éjszaka kalózok.

2022. aug. 6. 13:36
 1/7 anonim válasza:
90%

Én már sokszor gondolkodtam rajta, hogy feladom az egész társkeresést és ilyen helyre költözöm. Kezdetben terveztem, hogy majd internetet kéne valahonnan szerezni, aztán eszembe jutott, hogy vihetek magammal egy csomó könyvet hajóval, hogy ne unatkozzak. Ha csak félévente megyek lakott területre betárazni konzervekből meg elsősegély cuccokból, már az is jobb, mint a jelenlegi életem, hogy nem látom értelmét annak, hogy hajtok és egyre csak szűnik meg a motivációm, lelkesedésem.


Bár az igazi egy barátnővel lenne az is, de egy ilyen természetközeli helyen azért kevesebb inger éri az embert.

2022. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
Sárkány meg godzilla így is van, feleségnek hívják.
2022. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden vágyam lenne, senki nem zavarna, csak max. a természet.
2022. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem olyan egyszerű, mint a filmekben! Akárhova nem költözhetsz csak úgy! Sok helyre engedélyt kell kérni az odatelepedéshez - főle, ami nem lakóövezet - , amit vagy megadnak vagy nem.

A filmekben minden szebb, mint a valóságban, ezért filmek!

Tenerifén volt nagy divat olyan 7 éve, hogy az oda bevándorlók - sok magyar is - a tengerparton lakott sátrakban. Majd, a hatóság megunta és mindenkit elzavart onnan.

A legtöbb országban nem lehet csak úgy a partokra építkezni! Ahol lehet, ott meg konkrét települések vannak a temgerpartokhoz közel.

2022. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

A rablóktól jobban félnék, mint a cunamitól! Minden országban nagy probléma az illegális bevándorlók, akik fosztogatásból tartják fenn magukat! Nekik kiváló "préda" lenne egy óceáni tákolmány, míg te elmész a boltba...

Tenerife sem olyan jó hely már, mint 10 éve... Ott is nagy probléma, hogy jönnek a négerek csónakokon és rablásokból, fosztogatásokból élnek... A hatóság még nem tud velük mit kezdeni...

Haverom a barátnőjével felment ott valamilyen kilátóba 10 percre fényképeket készíteni, mire visszamentek a bérautójukhoz, feltörték a tolvajok és elvitték 1200 euróját...

A rendőrség meg csak akkor áll szóba a turistákkal, ha tud spanyolul vagy tolmáccsal megy oda...

2022. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Bár, akkor sem csinálnak semmit, csak meghallgatnak és majd tájékoztatnak az ügy fejleményeiről, ha van valami...
2022. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Kell egy hááz,lenn az óceán partján amikor végleg visszavonultam".
2022. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!