Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan Rossmann üzlet,...

Van olyan Rossmann üzlet, ahol nincs biztonsági őr?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, NEM lopni szeretnék vagy ilyesmi, más oka van a kérdésemnek.


Ritkán járok a Rossmannba, de ahol jártam eddig, szinte mindig az volt a tapasztalatom, hogy a biztonsági őr folyamatosan követ. Már-már zavaróan, úgy néz, mintha valami rosszat akarnék csinálni.

Én pedig nyugodtan, egyedül szeretnék vásárolni, amikor nincsenek zavaróan közel hozzám, nem követnek.

Továbbá nemcsak én tapasztalom ezt, többen mesélték, és véleményeket is több helyen olvastam, hogy a Rossmann-okban buzgóak a biztonsági őrök.

Ennek nyomán kérdezem, van olyan Rossmann, ahol nincs ilyen a vásárlóknak folyton a nyomában lévő biztiőr, ezáltal nyugodtan, feszélyérzet nélkül lehet vásárolgatni, vagy akár csak nézelődni?

Ha igen, mely Rossmannok?



2023. júl. 2. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos még én sem találtam ilyen rossmannt :( de engem is folyton követ az őr.
2023. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Én kettőt tudok. De célszerű lenne leírni, hogy hol is keresel??

Amúgy nem igazán értem ezt a kérdést. Engem is mindíg néznek a biztonságiak. Végig követnek a legtöbb boltban. Vagy ha nem a biztonságiak, akkor van, hogy a személyzet más tagja tart szemmel. Életemben nem loptam még semmilyen üzletből. De ha ebben lelik örömüket felőlem lehetnek mellettem. Egy fokkal jobb, mint mikor hátra hívnak, hogy "láttam, hogy valamit zsebre tettél". Igen, volt ilyen is, mikor közölve lett, hogy látták az akciót és vagy kipakolom, vagy hívják a rendőrséget, akkor választottam azt az opciót hogy hívják nyugodtan, mert ugyanis nem volt mit kiraknom. Tényleg inkább legyenek a nyomomban, mint egy ilyen előforduljon.


Mellesleg ha veled csak a Rossmann ban van ilyen, akkor miért nem rendeled meg a cuccokat online?? Akár úgy, hogy az adott üzletben veszed majd át személyesen?? Így privátabb is a vásárlás.

2023. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Németországban van
2023. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is figyel kovet az or. Nem vagyok roma. Jol oltozott no vagyok.

En se megyek azokba az uzletekbe,ahol kovetknek meg zaklatnak.

2023. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2

Elsősorban Hajdú, Borsod, és Heves megye ahol a legtöbbet járok, de ettől függetlenül érdekel, melyik az a 2 Rossmann

2023. júl. 2. 20:19
 6/16 anonim ***** válasza:

Az egyik az debrecen a fórumban lévő, ott még nem láttam soha biztonsági őrt, bár lehet csak én mentem oda jókor. A másik meg egy másik megyében van. Oda csak kétszer voltam be, de ott se találkoztam még biztonsági őrrel.

(De a fórumban lévőnél is, akkor az alkalmazottak figyeltek rám.)

2023. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én (#2) sem vagyok cigány. De nő sem. Tényleg nem tudom mi alapon fogtak ki, de kb bárhová megyek ott a biztonságiak nagyon imádnak. Volt mikor ruházat átvizsgálást is tartottak, meg ugye volt az is, mikor hátra vittek, mert "látták, hogy loptam". Nem azt mondom, hogy gazdag vagyok, de nincsennek anyagi gondjaim sem, a legtöbb ember kedvel és valahogy bárki megnyillik nekem elég fura módon is. De ettől még ha belépek egy üzletben 80%-ban figyelnek.

Volt olyan mikor 3 bolti alkalmazott nézte, hogy merre vagyok az üzletben és 2 oldalról járták velem a sorokat. Én hülye meg mikor megkérdezték, hogy segíthetnek-e azt mondtam, hogy köszönöm, csak nézelődöm.... Na akkor hívtak ki valakit a raktárból is, hogy álljon a bejárat közelébe 😂

De először voltam a boltban, csak leugrottam valami rágcsát venni, meg szétnézni, hogy milyen az árú készlet, mert közel volt a kolimhoz és érdekelt, hogy mit lehet ott venni a későbbiek folyamán...

Tényleg annyi ilyet tudnék még írni. Semmi nem indokolja úgy lényegében a dolgot, de valahogy mégis gyakran bele futok az ilyenekbe.

2023. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem szokott követni sehol a biztonsági őr, Rossmannban sem.
2023. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, engem sem. Egy aldis biztonsági őr mindig köszön kifejezetten nekem, meg gondolom, hogy akiket még ismer már látásból, de én alapból szoktam köszönni az őröknek vagy dolgozóknak, ha megyek kifele és ott lógnak. Ritkán érzem csak, hogy figyelnek, de ebben szerintem van pszichés hatás is, hogy amikor már rá vagy görcsölve, hogy figyelnek, akkor elkezdesz feszülten viselkedni, ami nyilván gyanakvást ébreszt és figyelni fognak.
2023. júl. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

9-es!

Akkor a te választod sem fog tetszeni 😃

Egyébként valamiért elterjedt ez a baromság, hogy a Rossmannban ez van. De eleve lehetetlen, hogy mindenkit kövessen, ha minimum két vásárló van. Szóval ezt csak beképzelik az emberek. Az őr egyszerűen sétál körben a boltban.

2023. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!