Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként gáz gyümölcsös, női...

Férfiként gáz gyümölcsös, női tusfürdőt használni?

Figyelt kérdés

Családtag rendszeresen küld ilyen-olyan cuccokat külföldről pl csak tusfürdőből, samponból stb több dobozzal jön de leginkább ilyen érzhetően parfümös, édes, gyümölcsös illatúak vannak amit inkább a nők használnak pl tesori d'oriente, "férfias" néha néha jön.

Így kicsit pénzkidobásnak érzek kiadni külön 2000 Ft-ot egy férfi tusfürdőre de nem vágom mennyire lenne fura ha egy férfi pl erdei gyümölcs illatú.


2023. júl. 2. 22:14
1 2
 1/18 Kitana. ***** válasza:
81%
Nem. A tusfürdők illata amúgy sem szokott érződni nagyon, hacsak valaki nem szagolgatja a bőröd.
2023. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Egy igazi férfi nem foglalkozik azzal, mit gondolnak róla.
2023. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nőként meg pasitusfürdőt használok mert tovább tart az illat és némely termék olcsóbb férfiból mint nőiből, pedig ugyanaz. Szóval nincs ebbe semmi gáz.
2023. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, az én párom is azzal tusol, sőt csak női tusfürdővel tusol és az én samponommal mos hajat, van hogy rakok neki a hajára hajpakolást.Nincs nő illata egyébként. Nyugodtan tusolj a nőivel :) párom 31 éves.
2023. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem.


Rajtam például tusfürdőt amúgy sem lehet érezni, viszont általában olyan az illatom, mint egy citromfának. Ami fura lehet, de elvégre férfi parfüm amit használok. (Használj te is valami normális parfümöt és nem lesz ilyenre gond, hogy érződik a női tusfürdő.)

2023. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem, fogadott öcsikém is szinte mindig csak nőit vesz. Egyszerűen mert szereti az gyümölcsös, édes illatokat. Nem kell ebbe belelátni semmit. Az édességeket is nemtől függetlenül szereti az ember...
2023. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész sztereotípiákra épített üzleti dolog, hogy a nőknek gyümölcsös, a pasiknak fás illat, a kislányok rózsaszínbe meg babázni, a fiúk autókázzanak és kékbe, ez az egész mind-mind csak egy felépített sztereotípia és társadalmi "elvárássá "vált hülyeség. Vagyis nyugodtan használd ami jólesik.
2023. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
#5 Milyen parfümtől van citrom illatod?
2023. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

#8


Al Haramain L'Aventure (Nagyon hasonló, mint a Creed: Aventus, csak nincs félelmetesen túlárazva.) Nekem volt lehetőségem Aventus-t is próbálni, de nem mondanám tartósabbnak és még csak azt sem, hogy sokkalta másabb illata lenne, pedig ötször kerül annyira. Az a legjobb amúgy, hogy még zuhany után is érezni a citromos illatot sokszor.

2023. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Tini voltam Schaumából akkor még korpás fejbőrre csak férfi sampon volt. Azt használtam évekig. Senkinek nem tűnt fel.


Az a vicces,hogy férfi-női fogkrémek nincsenek vagy naptejek. Dezodor,sampon,szappan,borotva van nőknek, fogkrém nincs vagy szájvíz. :DDD

2023. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!