Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt lehet elkérni...

Mennyi pénzt lehet elkérni 2000 m2 gyümölcsös lekaszálásáért fűkaszával? Kb.4 órába telt.

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

bármennyit el lehet kérni, max hülyének fognak nézni.


munkadíj(órabér)+költségeid(benzin/áram)+áfa(már ha adózol) = összeg amit elkérsz.

2017. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
szerintem kérj 5 ezret, az olyan nem is sok de nem is keves, többet sztem semmiképp ne kérj mert lehet veszekedes lenne belole.
2017. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10 ezer Ft-ot
2017. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk majdnem ekkora telkünk van, és 15-20 ezer forintért vágják le. (Csongrád megye.)
2017. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Céges fűkaszálás amit láttam az árlistájukon az damilos fűkaszával 16Ft/nm, sík területen. De persze ebből adóznak is.

Ettől azért kevesebbet kellene kérned, de ne csak a benzint, meg a munkadíjat számold bele, hanem a gép kopását, tisztítását is, meg el is kellett jutnod odáig, ha csak nem a szomszédban van a gyümölcsös. Bár túl sokat sem érdemes kérni, ha máskor is szeretnél nekik füvet kaszálni.

2017. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem 8ezer + a fűkaszád költségei és az utazási költség (már ha volt).
2017. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Másik oldalon állok, nekem van a gyümölcsös, és én kerestem kaszálókat, csak így egyértelműbbnek gondoltam a kérdést.

Én is kb. 10-15 ezerre gondoltam.

Ehhez képest 27 ezret kértek el, ketten csinálták meg. Számla nélkül.

2017. jún. 5. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor jól lehuztak.
2017. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Drága volt, de nem vészes annyira, máskor egy másik fűkaszást hívsz.
2017. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy nem szabad sokat kérni.Igaz ezt a kérdést nem ők tették fel, de most megszívják, mert máskor biztos nem hívod őket, és lehet mások se nagyon, ha ilyen drágán dolgoznak. Bár arról nem volt szó, hogy ketten voltak.De így is túl sok.(pláne számla nélkül, feketén)
2017. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!