Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy utálom ha...

Miért van az, hogy utálom ha a családtagjaim megölelnek megpuszilnak? Megkértem, hogy ne csinálják mert rosszul érzem magam erre azt kaptam milyen agresszív vagyok amiert nem hagyom.

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam ez érintés miatt is és aztán meg büntudatot is keltenek bennem, hogy azt mondják nem vagyok normális…
2023. júl. 2. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, hogy körbe kellene csókolgatni a fél családot, ez lehet autizmustól kezdve sima undor, nincs ezzel baj, ne eröltessék és ne legyen bűntudatod.
2023. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért van mert érzed, hogy álságosak. Használnak téged. Megjátszák, hogy nagyon szeretnek, közben meg csak azért megy az egész színjáték, hogy úgy táncoljál, ahogyan ők fütyülnek.
2023. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyenge az aurád. Nálam ösztönösen érzik, hogy mennyire lehet megközelíteni. Zokszó nélkül veszik tudomásul, család, rokonok, stb. Azt még nem tudom mik lehetnek azok az apró gesztusok amivel sikerül ezt elérnem, mivel teljesen érzéketlennek próbálok mutatkozni.
2023. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán gyerekkorodban túl sokat erőltették.
2023. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pont a napokban láttam, nézd meg, kapcsolódik a kérdésedhez:

[link]

2023. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, én sem csípem az érintést. Van egy idézet, amit a helyedben elmondanék annak, akivel közlöd, hogy ne ölelgessen, hátha megérti a te oldalalat is:

"Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével." - García Márquez.

2023. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!