Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kimászni ebből...

Hogyan tudnék kimászni ebből a kínos szituációból?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy amikor kezeletlenül maradt a bipoláris zavarom, akkor a mániás epizódok alatt több hülyeséggel is keresztbe tettem magamnak, viszont a legrosszabb, hogy kitaláltam magamnak egy új nevet és úgy mutatkoztam be mindenkinek az egyetemen, akik azóta is (már 2 éve úgy szólítanak). Amikor a mánia elmúlt, akkor hülyén éreztem magam és ciki lett volna megmondani, hogy amúgy nem is így hívnak. A bipoláris zavarról sem tud senki, mivel titkolom. Kaptam kezelést, de mégis annyira szégyellem magam, mert jó barátságok születtek, viszont most ha megismerkedek valakivel, akkor a saját nevemen mutatkozok be. Van egy csaj is, aki bejön nekem, de ő abban a társaságban van, akik a kitalált nevemen ismernek csak. Hogyan tudnék ebből kigabalyodni?
2023. júl. 3. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Butan hangzik, de azt mondanam eloszor ez a masik nevem, de hosszu tortenet. Es ha jobban elbeszelgettek, megmondani az okat. Oszinten.
2023. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kitalált nevem legyen a másik nevem? Vagy melyikre gondoltál?


Szerencsére azóta nem volt ennyire súlyos mániám, mert a gyógyszer segít, és normális vagyok, viszont ha elmondanám őszintén, akkor félek, hogy a másik kiábrándulna belőlem.

2023. júl. 3. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Lehet viccesre is venni a figurát. Nálunk például van a házban egy vidám nyugdíjas fickó, az ajtóra teljesen más névtabla van kiírva, mint ahogy hívják.


Mondhatod te is viccesen, hogy az exed elől bujkáltal, nehogy véletlenül még itt is megtaláljon..😂😂

2023. júl. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt mondod, hogy az a beceneved, mindenki így hív, de amúgy a valódi neved X. De nyugodtan szólíthatnak ahogy akarnak, mert mindkettőre hallgatsz. Ha nagyon faggatóznak mondhatod, hogy ez egy hosszú story, nem akarsz most bele menni, de majd egyszer elmeséled. És legyen mindig kéznél a fejedben egy téma, amire gyorsan át tudsz váltani.
2023. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Az embereknek szokott lenni második keresztnevük. Mondhatod hogy te azt használod, azt is használod.
2023. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nővérem anyakönyvezett neve Márta, de a családban Zsuzsanna, mert a papa mindig úgy nevezte. A munkahelyén meg Anna, mert ő azt szereti jobban.😁
2023. júl. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!