Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják a nők, hogy a...

Miért gondolják a nők, hogy a nemiszervük a mindenség?

Figyelt kérdés

Láttam egy nőtől egy fotót, amin felálló péniszek visznek egy trónon ülő vaginát, ami megkoronázott, és alá írta, hogy "ezért kellett a férfiaknak uralmon lenni mindig, miközben kis csicskák, és a *női nemiszervnek behódolnak, az után sóvárognak".


* Azt a bizonyos P betűs szót inkább máshogy írtam le, mert a GYK-ból kinézem, hogy törölné a kérdést, ha csillagozva írnám le, amire volt már példa. De nem ez a lényeg.



2023. júl. 6. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem a nők gondolják, hanem az az ember aki megosztotta. Ne általánosíts. Ha átlátogatsz a felnőtt párkapcsolatok kategóriába, ott vég nélküli több száz kommentes harcokat olvashatsz az incel-nem incel témában, ahol pont a fordítottját fogod tapasztalni. És azt sem azért mert az összes férfi ilyen, hanem mert van pár bolond, aki a témán rugózik.
2023. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Mert sok nő arra képtelen hogy pl megfőzzön a párjának mert akkor őt már egyből csicskáztatják. Elvannak szállva maguktól nagyon sokan és pontosan azért mert nem kell semmit se csinálniuk. Ha egy picit is szépen néz ki napi szinten többen csapják neki a szelet. Ő meg csak válogat hogy épp ki az akivel ő össze akar jönni. Tisztelet a kivételnek de a nők 80%-a ilyen.
2023. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

A férfiak meg mái napig hiszik hogy a péniszük miatt ők biológiailag alkalmasabbak mindenre a vezető pozíciók betöltésétől az alkotásig szval a kérdés ironikus. Még él olyan nő a világon aki annyi idős, hogy amikor született, a nők nem is járhattak egyetemre, hiszen nem lógott húsdarab a lábuk között.

Egy darab random kép miatt akarsz hisztizni? Tele a net mindenféle balfsz red pill, black pill "mesterrel" akik azt tanítják hogy a nők a vaginajuk miatt érzelemvezérelt fél állatok akiknek szüksége van a férfi útmutatására.

2023. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Ezt nem a nők hiszik. A pasiknak a dugás mindennél fontosabb, emiatt szegények annyira egysejtűek.


A 2. egy idióta:


"Mert sok nő arra képtelen hogy pl megfőzzön a párjának mert akkor őt már egyből csicskáztatják."

Miért is nem tudsz megfőzni magadnak, Béluka? Nincs 2 kezed? Meghaladja a szellemi képességeidet? Vagy csak nincs kedved csicskázni? Ja, a nőknek sincs.


"Elvannak szállva maguktól nagyon sokan és pontosan azért mert nem kell semmit se csinálniuk."

Ó, valóban. Csak éppen ugyanúgy lehúzzák a melóban a munkanapjukat, amiért alapból kevesebb pénzt kapnak, mint a palik, utána otthon csicskáznak, sokan még gyereket is nevelnek. Ja, ez "semmi". Akkor csináld te, te barom.

amúgy meg: el vannak szállva. Ált. isk. 3. osztály. igekötős igék helyesírása. szívesen.


"Ha egy picit is szépen néz ki napi szinten többen csapják neki a szelet. Ő meg csak válogat hogy épp ki az akivel ő össze akar jönni. Tisztelet a kivételnek de a nők 80%-a ilyen."


Ez qrvára nem így van. Én is szép voltam fiatalon, de egyáltalán nem csapták napi szinten többen is a szelet, akik igen, azok többségével épeszű nő nem foglalkozik (pl. füttyögő munkás, vén 50 éves szar aki 18 éves lányokra folyatja a nyálát, stb.). A legtöbb pasi nem is mer kezdeményezni, csak az alkesz gyökerek. Miből lehetne válogatni?

2023. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert a férfiak gondolják a saját farkukról azt, hogy az a világ közepe. És mégis a sok 'világ közepe' a sunára vágyik. Ergo a suna a világ közepe.


Remélem, tudtam segíteni.

2023. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
#4 Így van, tökéletesen egyetértek veled.
2023. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Tehát ha jól értem, EGYETLEN fotó alapján vontad le ezt a következtetést.


Hát, nem tudom, mit mondja. Sajnállak.

2023. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, az én munkahelyemen inkább azt veszem észre, hogy a sok rib.anc nő sóvárog a fas.zért.
2023. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
#8 A kérdéstől függetlenül: miért r.banc az a nő, aki sóvárog a f.szért? És milyen hasonlóan pejoratív jelzőt mondhatunk azokra a férfiakra, akik a p.náért sóvárognak?
2023. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%

4es annyira igazat adtal neke. Itt picsogsz azert mert leirtam az igazat. Egy no dolga az hogy megfozzon a ferjenek/parjanak kesz ez van. Picsoghattok meg nondhatjatok azt hogy csicskaznak neznek benneteket egybol de attol szanalmasabb dolog nem letezik a vilagon amikor egy no nem tud megfozni. Sajnalom a ferjed/parod hogy egy ilyen ostobenko k.rvaval kell leelje az eletet.


Nekem a baratnom magatol mar van ugy hogy reggelivel var es nem ahert mert csicskaztatva van hanem azert mert szeretetbol csinalja. Termeszetesen van mikor en is keszitek neki reggelit, megfozok vagy vacsorat eppen ez kozo s es alap dolog. Egyedul az ilyen ostobenko kur.vak mint ti picsogtok azon ha azt mondja a ferdi hogy fozzetek valamit. Vegig sertodtok mintha a kezeteket kellene levagni. Mond meg hogy nem tudsz a baszason kivul mast csinalni azt kesz. Szanalmas de komolyan.

2023. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!