Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SZIGET LÁZ? Nem tudom ti hogy...

SZIGET LÁZ? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de holnapi szigeteles miatt nem tudok aludni, mert egyszeruen olyan izgatott vagyok! Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

A sziget egy fos.

Ahahahaha.

2016. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
43%

Ha ez az első fesztiválod akkor teljesen normális hogy izgulsz;)

És szerintem a szigetfesztivál nagyon király:D

Csak lazulj el.Jó szórakozást!

2016. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Sziget fesztivál? Az egy vicc. :D
2016. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is az volt, lámpalázam, izgultam meg minden, utána ott szembesültem vele h ezt a fesztivált kiknek csinaljak es miért... a koncertek közepén álltam es csak néztem a többieket ahogy isszak a jeghideg csapolt sörüket, míg én végig az 'ósönbe jártam ki és zabaltam a majasomat. Csórón ne indulj neki, mert szar lesz. Egy étkezésre el tudnék verni 5ezret ott, és még csak meg se érné...


Szóval jó bulit neked! De amióta jobb módú lettem sem vágyom újra oda...

2016. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Jó magam nem szeretem az ilyen fesztiválokat, sőt általában a könnyűzenét.


De ha Neked nagy esemény, akkor természetes, hogy izgulsz.

De azért próbálj meg egy picit pihenni.

2016. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Az Auchan közel van ezek szerint?A fiamék mennek ki és bár láttuk,hogy az Aldi bent lesz a Szigeten,tehát viszonylag normális áron tudnak majd kajálni,viszont alkoholt nem árulnak.Nem mintha ez lenne az elsődleges szempont,de nyilván fognak sörözgetni és arra gondoltam,jobban kijönnének anyagilag,ha kisétálnának meginni 1-1 sört,aztán visszamennek.Persze nem mindig,de ezen is lehetne spórolni kicsit.Mást úgysem isznak.
2016. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És mennyibe van ez nektek?

Én is gondoltam, hogy amíg jó idő van be kéne burkolni a házat, de az is pénz...

2016. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, az ósön ott van mellette, kb 20 perc séta a tömegtől függ....


Amúgy hagyd hogy a fiad feltalálja magát ott. Biztos be fog szívni és s**gp>Đcsarészegre issza magát, nem egy ismerősöm kelt fel úgy hogy bekevertek vlamit az italába.

2016. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Jobb későn a válasz,mint soha. :) Semmi gond nem volt végül,az Auchan-ba sem kellett kimenni,mert bent volt az Aldi normál árakon,inni meg csak sört ittak,mértékkel(tudom,mennyi volt a kártyáján,mikor elindultak,kb. a fele megmaradt).A lényeg,hogy így ki tudták fizetni a benti alkoholt is.Kicsit megfáztak,mert már hideg volt az éjszaka,hálózsák mellett is,de azt mondták,megérte.Hát ennyi.
2016. szept. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!