Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szépségideálok?

Szépségideálok?

Figyelt kérdés

Nos, a kérdésem kissé zagyva lesz.


Ti láttok különbséget szépség és szépség között?


Fel lehetne sorolni ezer meg egy szépséget, de tegyük fel;


Van a lágy szépség; világos bőr, világos haj, édes kerekded arc, alacsony termet, békességet, harmóniát sugárzó külső. Pl Gigi Hadid


Van a "marcona" szépség; magas termet, sötét haj, erős vonások az arcon, tekintélyt parancsoló jellem. Pl Bella Hadid


Ti hány szépség ideát különböztettek meg? Te vagy akár a párod melyikbe esel/estek bele?



2023. júl. 6. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

"alacsony termet, békességet, harmóniát sugárzó külső. Pl Gigi Hadid"

Gigi Hadid 180cm magas.

2023. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Egy modell ritkán alacsony.amugy számomra se Gigi se Bella nemszep Gigi a pogácsa arcával Bella meg a rusnya lofejevel
2023. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Persze,hogy látunk különbséget,nem vagyunk vakok. Én nő vagyok a barna haj,barna szem, ovális arc,nagyobb orr tetszik pasiban,a férjem ilyen. Mást is szoktam szépnek látni,de magam mellé nem igazán tudnék más típust elképzelni.
2023. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, itt mindenki szebbnek hiszi magát, mint a szupermodellek. Ne nagyon várj itt kielégítő válaszokra. Szerintem egyébként mindkét Hadid-lány gyönyörű, lehet hogy valakinek más az ízlése, de a szépségük tagadhatatlan.


Nekem Emilia Clarke tetszik nagyon és a hozzá hasonló lányok.

2023. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen Gigi Hadid magas, de hirtelen a testvérpár jutott eszembe, akik úgy gondolom jó például szolgáltak.


A trágár megszólalás meg igen lelombozó, elég lett volna, hogy nem tartod esztétikusnak az arcuk:D

2023. júl. 6. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Sok féle nő létezik. Nő vagyok, de nőként sokfèléle nőt szèpnek talàlok csak magamat nem. :D de pl nekem az abszolút kedvenc kinézetem a Sarah Jessica Parker, nagyon szép szeme van és arca, neki mindenféle frizura jól àll mert hullàmos a haja, azt mennyire irigylem... az enyém sajnos egyenes. :(

A másik pl a Julianne Moor, neki is irigylem az arcát, bármennyi sminket tesznek fel magukra ezek a nők minden jól áll nekik, legalábbis szerintem.

Szèpnek talàlom a szőke hajat, és tetszik a szőkèsbarna haj is.

2023. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Legyen nagy segge, meg csöcsei.


De ne legyen kövér.

2023. júl. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!