Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban beteges dolognak...

Valóban beteges dolognak számít ha egy embernek egy híresség a szépségideálja és az álomnője, pl. Gal Gadot?

Figyelt kérdés
Én már többször megkaptam, online is és a való életben is hogy beteg vagyok meg életképtelen amiért ilyen nőre csorgatom a nyálam, de most mit csináljak ha egyszer nekem tetszik? Tényleg beteges dolog ha valakinek egy híres ember az ideálja és őt tartja a legszebbnek?

2021. dec. 1. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem beteges, de nem kell reklámoznod. Meg persze ne zaklasd :-)
2021. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem ez a beteges, hanem amikor átlagos lányoktól is elvárod, hogy egy szempillaspirállal és púderrel Gal Gadot-ok legyenek, akit milliókból raknak össze.
2021. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges, nekem is van egy híresség aki az ideálom..

Mondjuk azt el kell fogadnod, hogy nem fogsz olyat találni a való életben.

2021. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem a te ideálod, hanem az egódé

Az ego mindig a lehetetlent akarja

2021. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Akkor beteges, ha a mindennapi életedet nagy mértékben befolyásolja, például nem bírsz ismerkedni a való életben, mert csak utána vágyódsz, vagy ha mégis, akkor csak olyan nővel tudnád elképzelni, aki nagyon hasonlítana rá.

Ha szimplán nagyon tetszik, meg úgy gondolod, hogy "ő a tökéletes Nő", az szerintem egyáltalán nem baj, sok embernek van ilyen ilyen gondolata hírességekkel kapcsolatban.

2021. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Csak a szépségébe vagy belezúgva

Mit ér a szépség ha nem illetek össze?!

2021. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak elvileg az, a típust kedveli, az normális.

Ha komolyan gondolja, akkor gáz van, babám.

2022. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy ő tetszik a legjobban, az nem beteges. Ha ez olyan méreteket ölt, hogy:

- álomnőnek tartod belsőre is, pedig nem ismered, de önmagadat becsapva azt hiszed, ismered amiatt, hogy hallottál vele 2 interjút

- annyira hagyod, hogy eluralkodjon rajtad az iránta való rajongásod, hogy őhozzá hasonlítod az átlag magyar nőket, akikkel ismerkedsz, átlag nőktől várod el, hogy hozzák ezt a szintet, amit 100% filterrel, plasztikával érnek el meg azzal, hogy kb. az a munkája, hogy fitt és csini legyen, nem pl. eladó vagy irodista, mint az átlag magyar nő... vagy ha elkezded konkrétan zaklatni neten, kikutatni, hol lakik stb.

- elhiszed, hogy van nála esélyed, és hogy egymásnak teremtett titeket az lg

2022. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez már megint a gal gadot fétises, ne válaszoljatok rá. Mindig emilia clarkeot hasonlítgatja gal gadottal a kérdéseiben.
2022. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!