Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sztoriról?

Figyelt kérdés

[link]


Bennem sok kérdés fel merül.


Foghatja-e egy anya 0-24-be a gyereke kezét? És miért itélik el ez miatt az anyukát?


10másodperc valóban olyan hosszú idő?


Miért szabadultak az elkövetők már 19 éves korukba,miért nem kaptak tényleges életfogytot?


Miért követték el ezt a büntényt ilyen fiatalon? Lehet csak unatkoztak és csak szórakozásból?


2023. júl. 11. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ekkora gyerek kezét 0-24-ben fogni kell.

Az anyuka is megér egy misét, hogy a 2 éves gyerekét így el tudják marni mellőle.


De sajnos a mai napig tele van ilyen csürhe szülővel a társadalom, a bevásárlóközpontba is, a sok agyhalott zombi, akik elhagyják a kisgyereküket, és a hangosbemondóba kell bemondani hogy jöjjenek érte...

Látszik hogy az elléshez nem agy kell, de legalább a kormány ezért fizet...

2023. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Most komolyan egy 1993-ban történt dolgon kell ennyire kattogni?


"Miért szabadultak az elkövetők már 19 éves korukba,miért nem kaptak tényleges életfogytot?"


Hát nem is tudom...mondjuk azért, mert egy 10 éves gyerek marhára nem kaphat olyat még odakint sem?

2023. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

#2: Kattog, mert már volt ilyen kérdése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2023. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma 09:45


"Hát nem is tudom...mondjuk azért, mert egy 10 éves gyerek marhára nem kaphat olyat még odakint sem?"


Miért mert nem tudják mit tesznek? Nem tudok egyetérteni, hogy egy 10 éves gyerek nem tudja mit csinál, meg nem tudja, mi a jó és a rossz. Nagyon is tudja! Hiszen már egészen kicsi gyereknek megtanítják, hogy nem szabad a másiknak fájdalmat okozni. Ha otthon nem is, de az óvodában legkésőbb mindenképp. Ez szándékos kegyetlen gonoszság volt, amit tettek. Minimum szociopaták, de nem vagyok benne biztos, hogy amelyik bűnöző maradt, az nem egyenesen pszichopata-e...

2023. júl. 11. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy valakit csak úgy elvisznek az anyja mellől, úgy, hogy nem veszi észre. Bőven felnőtt vagyok, és anyám szeret plázába hurcolni, de így is kb. azonnal feltűnik neki, ha nem vagyok ott mellette, a gyerekére szerintem jobban figyel az ember.

A két fiút egyértelműen tilos visszaengedni a társadalomba. Oké, csináltunk gyerekként baromságokat, meghúztuk a macska farkát, égettünk hangyát nagyítóval, és cigiztettünk békát kíváncsiságból. De miután egyszer meghúztam a macska farkát, és láttam, hogy nem örül neki, képtelen lettem volna még negyvenkétszer fájdalmat okozni a macskának. Ez nem gyermeki tudatlanság, vagy kíváncsiság, ezek az - akkor - fiúk durván szociopaták. Már csak a deviáns viselkedés is erre utal, valamiért szerintem a többségünknek nem volt mindennapos szórakozása, hogy lopkod üzletekből, max. egyszer kipróbáltuk, tudunk-e lopni, aztán megelégedtünk az eredménnyel, és nem csináltuk többet.

2023. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Büszkék lehetnek magukra hogy megbirtak egy 2 évessel.
2023. júl. 12. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!