Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak!Akiknek nem...

Introvertáltak!Akiknek nem adatik meg, hogy egyedül éljenek, hogyan élitek meg?

Figyelt kérdés

Sok ember azért depressziós, mert magányos vagy nincs párja.


Én már gyerekkorom óta magamnak való voltam, és mindig egyedül akartam élni.


De manapság ez luxus, elérhetetlen, átlag emberként.


Hogy lehet feldolgozni, hogy sosem fogok tudni úgy élni, amire vágytam?



2023. júl. 11. 18:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Most az a gond, hogy nem tudsz egyedül lenni, jól értem?
2023. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Miért gondolja egy csomó ember azt, hogy az introvertáltság egyenlő a remeteléttel?
2023. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert 2023-ban, amikor az emberek zsebében ott van a világ összes tudása, még mindig brutál nagy fogalomzavarban szenved mindenki.
2023. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy az egész élet a párkapcsolatra van kialakítva.

Ha nincs kapcsolatod, akkor meg lakótárssal kell élni vagy lakhatsz szülőkkel.


Az egyedül élés nagy luxus, még ha nem hatalmasak az igényeid akkor is.


Nem remeteként akarok élni, csak nem akarok egész életemben másokkal osztozni a fürdőszobán vagy kerülgetni valakit egy lakásban, hanem szabadon akarok élni.

2023. júl. 11. 18:32
 5/31 A kérdező kommentje:

Jó, tudom sokak szerint egy saját szoba már elég egy introvertált embernek.


De én sosem tudok teljesen felszabadult lenni, mert máshoz kell igazodni.

Idegesít, ha egy filmet nézek, valaki mászkál a konyhában mondjuk.


Húgom a pasijával egy garzonban lakik, mert csak arra futja.

Én megbolondulnék.

2023. júl. 11. 18:37
 6/31 Kroms ***** válasza:
100%
Csak annyi a dolgod, hogy szerzel annyi pénzt, hogy vehess saját ingatlant.
2023. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

Na, akkor szintén introvertáltként elmondom a megoldást: csinálsz olyan szakmát, ahol a munkahely adn szolgálati lakást, vagy albérlettámogatást.

Vagy csinálsz egy még jobban kereső szakmát, és keresel magadnak egy lakást\kisebb házat.


(Nekem az első, tényleg saját házam egy 25 nm-es ház volt egy kiskertes részen, megyeszékhelyeken. Teljesen egyedül éltem, nem kerülgettem senkit. 4,5 millióba került, 2016-ban vettem. Ugye mégsem lehetetlen?)

2023. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

2016-ban kicsit más volt az ingatlanpiac, mint ma.


Ilyen fizetésekből hitelt se nagyon adnak egyedülállóként, készpénzre meg kb 60 éves koromra tudnék lakást venni, ilyen infláció mellett még nehezebb.


Nem vagyok alfa, mivel introvertált vagyok hiába tanulnék bármit, vezető pozícióba nem választanak ilyen embereket.

Sőt, szerintem a személyiség sokkal fontosabb egy pozíció betöltésénél, mint a végzettség.

2023. júl. 11. 18:44
 9/31 A kérdező kommentje:

Egyetemista koromban koliba sem bírtam lenni, egy lakótárssal laktam, aki folyton felhozott a lakásba mindenféle idegent.

Volt, hogy reggel 7-kor arra keltem, hogy 5 ember volt a lakásban még én órára akartam készülni.


Dolgozóként se más, állandóan felhordanak mindenkit, és még azokat is kerülgesd.

2023. júl. 11. 18:50
 10/31 Kroms ***** válasza:
100%
Az tény, hogy ma 4,5 misiért csak a szemétégető és a cigánysor között kapnál ingatlant, ahol jó eséllyel az első éjszakán kinyírnak, megerőszakolnak és kifosztanak a dögevők. A legjobb megoldás a helyzetedre a távmunka lehet, amihez a legrövidebb út egy programozási nyelv megtanulása, ami jól fizet és nagy rá a kereslet is.
2023. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!