Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Mi alapján mondtok/mo...

Lányok. Mi alapján mondtok/mondtatok igent egy pasinak amikor először randira hívott titeket? Mivolt az ami miatt igent mondtatok az első randira? És volt második randi?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

A humorérzéke, intellektusa, személyisége miatt.

Előtte jól elbeszélgettünk és mivel a helyesírással sem volt nagy gondja és szép barna szemmel, csókolni való szájjal nézett rám, ezért érdemesnek tartottam komolyabbra is. :D

Megbeszéltük, hogy az lesz a jel, hogy ha minden jól alakul, akkor az első randi végén megcsókol.

Megtette.

Így volt folytatás is.

Ma meg már közel egy évtizede a férjem. :)

2023. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Először azért, mert hónapokon keresztül próbált elhívni, nagyon kitartó volt.

Mondtam neki, hogy 1 randi és utána hagyja abba a próbálkozást.

Megértette, megköszönte, megtörtént a találkozás.


Olyan jól éreztem magam vele, élőben teljesen más volt, mint üzenetek mögött, nagyon szimpatikus srác volt, csak neten nem tudta magát rendesen kifejezni.


Amikor vége volt a randinak, én magam kérdeztem meg, mikor lesz a második. :))

Aztán volt 3., 4.,... 3 hónappal később járni kezdtünk, ma pedig már a férjem :D

2023. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Én általában az alapján, hogy az illető férfi megbízhatónak, őszintének és kedvesnek, "jó embernek" tűnt.


De az előttem szólókkal ellentétben én eddig sajnos kivétel nélkül pofára estem, az ártatlan bárányok álcája mögött a legérzéketlenebb, legkétszínűbb embereket volt szerencsém begyűjteni, akik ráadásul az első perctől kezdve hazudtak és hülyének néztek :D

2023. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkinek igent mondtam amíg nem volt senkim.
2023. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű, aki 500 milliós Bentlivel érkezik annak igent mondok, aki 70 milliós szakadt BMW-vel brobálkozik azt kigunyolom és elküldöm a pichába.
2023. júl. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!