Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságokkal bírt...

HunLo kérdése:

Milyen tulajdonságokkal bírt a leggonoszabb,legbetegebb ember akivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
Gondolok ez alatt viselkedés,gondolkodás,beszéd stb értem ez alatt!

máj. 1. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Szamomra a sunyi manipulalas. A volt parom, gyerekem apja. 8 evig tartott a terror. Es persze, foleg a sajat gyengesegem volt akkoriban az oka.


A kapcsolatunk elejen szuper volt minden, az elso 1-2 evben. Aztan szep lassan azon kaptam magam valahogy elszigetelt az ember a barataimtol, csaladomtol. Baj volt ha megyek valahova, ahogy öltözöm, ahogy viselkedem, köver vagyok, tul vekony vagyok, ott egy pattanas, hogy nezel ki, de ciki veled menni valahova. Te maradjal otthon a gyerekkel 2 evig ne menj sehova. Ne dolgozzal ugysem talasz munkat (2 diplom van mellesleg neki egy sincs)


Ev elejen hagytam el, a szüleimnel lakom a gyerekkel, labadozom a terrorbol. Epitem megint a barati kapcsolatokat.

Utolag visszagondolva borzaszto ember volt. Es nagyon tönkre tett , kihasznalta a fiatalsagomat es a johiszemusegemet illetve hogy mindent hagytam.


Tanultam ebbol, es mindenkinek azt javaslom kerülje az olyat embert mint akit ott leirtam.


Egyebkent sosem bantott ütött..a lelki terror szerintem sokszor kemenyebb

máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

#1 Büszke vagyok rád, hogy léptél.

Engem szülés után kezdett lelkileg bántani és gátlástalanul nőzni. Azt gondolta, hogy úgyse merem otthagyni, hát otthagytam, mi is a szüleimnél élünk a babával.. sok erőt nektek!☺️☺️

máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a műsort jelenleg mindenki láthatja. Szörnyek járnak odakint.
máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Én saját magam.
máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Anyám az, egy igazi energiavámpír.
máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
#1 és #2 a mostani párotok milyen?
máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Kihasznál mindenkit, játssza a kis "szentet", mert ő mindenkit ismer felsőbb helyeken.
máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: 2-es vagyok, jelenleg magamat próbálom összekaparni a földről, nem tudok senkit elképzelni.
máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyik nap engem cumizott le a csaj, másnap már mást...
máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit megijeszteni, de a kenyelemből, a bezártságból és a biztonságból otthonról nehéz tájékozódni. Sokkal több rossz ember van, mint amennyivel találkozunk napi szinten. Erre akkor jön rá az ember, ha elkezd olyan körökben bele cseppenni, ahol ezek az emberek megfordulhatnak. Nagyon érdemes átgondolni kit engedsz be az életedbe, legyen az család, barát, pár,bárkid... Igazán szánt szándékosan gonosz ember nincs olyan sok, mint ahogy mi gondoljuk, de az átlag ember, aki esetleg nem direkt akarja, hogy szenvedj, csak simán öntudatlan bunkó, ők is sok mocskot megcsinálnak, lásd az első két kommentet. Ennél sajnos még rosszabbak is vannak.
máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!