Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik ismerősömben se bízom,...

Egyik ismerősömben se bízom, hiába kedves...Konfliktuskerülő vagyok, általában mindenki kedvére teszek, így könnyű engem kedvelni, jóban lenni velem. Esetleg van más is így? Lent. Attól tartok, ha egyszer is nem tet

Figyelt kérdés

tetsző dolgot mondanék bárkinek, nem tudnák elfogadni, csúnyán beszélnének velem. Ami mrg fájna.

Azt gondolom, azért érzek így, mert ennek van egy erős valóságalapja. Sok ember tényleg csak addig tud jóban lenni valakivel, míg mindenben egyeznek. Lehet, én is ilyen vagyok? És ti? Az ismerőseitek?


2023. júl. 11. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egész életemben csak egyszer emeltem fel a hangom, az is csak pár szem eper miatt történt, hatéves koromban... :)


No de félretéve a viccet:


Én is ilyen vagyok... Egész életemben kerültem az összetűzéseket, békében akartam lenni mindenkivel, csak hagyjanak békén...Általában ki is használnak az ismerőseim, és minden szemetet rámöntenek, sokszor "baleknak" érzem magam. Ha pedig néha nemet mondok valamire akkor én vagyok az antikrisztus. Az ilyen élet ebben a világban nem tartható, sajna egyre inkább kerülöm az embereket és néhány konfliktusba is be kell állnom, mert eltaposnak.


Az a baj, hogy ez a világ az önző genyáknak kedvez...

2023. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is konfliktus kerülő vagyok. Szeretek segíteni másokon, meg másoknak kedvezni, de nem mindent vállalok be. Olykor elképzelem, hogy tényleg ezt megtenném? Hiszen jogom van nemet mondani. Szóval amivel ártok magamnak, vagy kellemetlen helyzetbe hozom magam, akkor azt úgysem teszem meg.
2023. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tyűűűh. Hát most a kedvelt emberim top 1%ba ugrottál ezzel a kérdéseddel.


Én egyszerre vagyok ilyen, és ennek az ellentéte. Nem érdekel ha valaki megbántódik a saját elméje miatt. Én tiszta vagyok és jó akaratú, figyelmes, a dolgaimat úgy alakítom, hogy a másikkal harmóniában legyen, de ettől még a nagyobb jó szent. Nem fogok hagyni olyan morálatlankodni, akivel személyes kapcsolatom van.


Az emberek nagyja nem kezeli amikor valamit nem ért, ellentmondásban van, valaki más. Nem is baj, amíg nincsenek az én életemben közvetlenül.


Nálam nincs olyan tévhit, hogy mindenben egyeznünk kell, ami nem létezik, vagy hogy más rossz. Volt ismerősöm aki tudatosan volt cigi függő. Elmagyarázta nekem, hogy ezt ő miért és hogyan, én meg azt mondtam rá, hogy ja értem, akkor áldásom rá, és csináld csak amíg így gondolod, ha másokra figyelsz közbe.


Egy picit biztos ilyen vagy, mert kicsi elmének tűnsz. Nem a tested kora miatt, hanem, mert fájna pl ha valami random ismerős csúnyán beszélne veled. Sőt biztos vagyok abban is, hogy az is kellemetlen lenne, ha egy szinte teljesen ismeretlen ítélne el azt, amit a gondolkodásmódod által tapasztal.

De te aki ezen tudatosan gondolkodsz, biztosan sokkal kevésbé, mint a nagy átlag. Neked nem az kell, mint nekik, hogy 20 másodperc alatt végig gondolják, hanem neked heteken át tartó napi szintű dolgozás kell rajta. Ez a szint sokkalta az előző felett van, neked szinte az elméd külső korlátai a korlátok, míg azoknak akikről itt főleg írsz az elméjüknek az 1%a kb.


Én nem vagyok ilyen. Kicsit sem. Amikor nem látom teljesen tisztán azt, hogy valami istenkáromló, akkor nincs vele bajom.

Minden ismerősöm olyan részben. Kicsit részben. Ezt a 100% toleranciát vélemények, gondolatok, elképzelésekben, ami nekem van, még nem tapasztaltam másból. Még! ^^

2023. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!