Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult, hogy vágyott,...

Előfordult, hogy vágyott, kihagyott lehetőség (munka, kapcsolat stb…) nem tudtad elképzelni, hogy tudsz tükörbe nézni és legszívesebben bele is haltál volna jó darabig még?

Figyelt kérdés
Mikor múlt el, ha elmúlt?

2023. jan. 29. 14:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Akár egy hiba, ami elkerülhető volt…
2023. jan. 29. 14:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne néznék tükörbe kihagyott lehetőségek miatt?

Nem lehet egyszerre A-t és B-t is választani. B-t választod, kihagytad A-t.

Aztán amikor vegog van futtatva a B, rájössz hogy lehet A-t kellett volna. De nem tudhatod h9gy ha A lett volna végigfuttatva akkor lehet rosszabbul jártál volna a végén mint a B végén.

Ezekkel a "mi lett volna ha" dolgokkal kár foglalkozni is.

2023. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó annak, aki képes így gondolkodni… nekem most jött egy olyan lehetőség, amiről álmodtam és félreértve kihagytam :(
2023. jan. 29. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok semmire így gondolni, mert mivel kihagytam, soha nem fogom megtudni, hogy mi lett volna ha nem hagyom ki. Lehet, hogy rosszabb vége lett volna, még hogyha elsőre jónak is tűnik. Persze lehet, hogy jó lett volna, de ilyen "leheteken" nincs értelme rágódni.
2023. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, rengeteg lehetőségem lenne mindkét téren.
2023. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is, csak épp az elszalasztott…
2023. jan. 29. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!