Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úristen átlag ember is lehet...

Úristen átlag ember is lehet ilyen erős mint Fekete Miki ebben a videóban?

Figyelt kérdés

[link]

Azért nem semmi teljesitmény elismerem.


2023. júl. 12. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Fekete Miki nem egy átlag ember. Neki komoly munkája van abban, hogy olyan erős amilyen..
2023. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem egyetértek.
2023. júl. 12. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Miki mókája nem átlagos!

De inspirálhat éppen átlagembert is.

2023. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Miki?
2023. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem Ő vagyok.
2023. júl. 12. 19:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Na Mikivel nem erdemes kotekedni mert el hajit a vilag masik vegebe 😅😂
2023. júl. 12. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ismertem az apját. Egy igazi bunkó, tudatlan, agyhalott volt. Ránézésre a fia se különb. Pont arra jók, amit csinálnak.....ész nélkül pakolásznak. Amúgy meg a világ élmezőnyéhez képest apja is, ő is vicc kategória. Olvass utána.
2023. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Látom te is azon követőik közé tartozol (követőik 99,99%-a) akiknek halvány fogalmuk sincs mi az az erősember sport. A 110kg-os kőgolyó ebben a sportban olyan szinten amatőr szint, hogy tehetségkutatókra szokták betenni olyan embereknek akik életükben nem emeltek még kőgolyót hogy legyen egy kis sikerélményük!


Egyébként csaló banda. Saját szövetsége van az apjának és csak versenyezhet náluk akiket ők meghívnak a versenyekre. Kiválogatnak mindig náluk gyengébbeket, amatőröket meg olyanokat akik pár hete csinálják ezt az edzést. Nem véletlen hogy soha semmilyen erősember versenyt nem nyert még egyetlen fekete sem csak azt amit ők rendeztek és meghívtak gyengébbeket. Milliomosként élnek a 40 éve felépített hazugságból hogy ők a legerősebbek. Persze hogy ők ha nem állnak ki senkivel csak azokal akiket teljesítményük alapján (gyengébbek) meghívnak. Ezért minden versenyük titkos. Nem hirdetik sehol, nem írnak ki időpontot. Egyszer csak látod hogy hoppá Miki a 20. világbajnoki címét is megnyerte xD Az interjúban verseny végén meg elmondják a versenyzők hogy: "a szomszéd faluban lakom, ismerem Lacibácsit, ő beszélt rá hogy induljak, de amúgy edzeni sem járok". Ilyenek indulnak a vb-n. Persze a sötét szponzoraik ezt nem látják, tolják nekik a milliókat.


Világrekordjaik úgy néznek ki hogy megemelnek egy eszközt majd rámondanak egy súlyt. Se lemérve nincs, se hitelesítve se semmi. Persze más az eszköz közelébe se mehet mert akkor kiderülne hogy nem is annyi kiló! Épp ezért nem fogadja el az eredményeiket semmilyen világszövetség.

2023. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
8-as válaszoló nagyon szépen leírta a lényeget. Én a 7-es vagyok. Csak nem volt kedvem erre ennyi időt szánni, így szívesen olvastam a hozzáértő sorokat.
2023. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ShadowGanxter ***** válasza:
84%
7 és 8-as válaszolónak hatalmas pacsi, jó szemetek van.
2023. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!