Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önvédelmi videoban miért van...

Önvédelmi videoban miért van maszk az emberen?

Figyelt kérdés
Láttam neten olyan videókat, hogy egy nő egy férfit élőben, nem megjátszva az ütéseket-rúgásokat, hanem teljes erőből megüti vagy megrúgja a férfit. A férfi meghát ebből kifolyólag össeesik, kifekszik. Nem igazán értettem, hogy mi értelme van teljes erőből ütni-rúgni bemutatón, meg azt sem, hogy a férfin miért van minden videóban símaszk?

2019. ápr. 21. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg azt is megjátszotta, hogy összeesik, de ha beküldöd a linket okosabbak leszünk.

A símaszk szerintem azért van, hogy ne arról legyen híres szerencsétlen, hogy mennyire megverte egy csaj még ha megjátszott is.

2019. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a helyzetek eléggé ütősek, mert pl.: a mogyikat támadja a nő, ami eléggé kellemetlen tud lenni, és így inkább a megaláztatás kompenzálása miatt is van a maszk. A másik meg lehet, hogy van benne egy-egy lábfétises mozzanat is, és ezért is van a maszk.
2019. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!