Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik neműnek sem gondolom...

Egyik neműnek sem gondolom magam, MIÉRT EKKORA BAJ?!

Figyelt kérdés

Mi értelme annak, aki

- egyik neműnek sem

- szürke aszexuális biszexuális

- harmadik neműnek

és egyebeknek tekinti magát?


Nem az lehet a valódi problémájuk, hogy túl sok szabadidejük van? Igaza van Puzsérnak, "nem a lét elviselhetetlen nehézsége, hanem a lét elviselhetetlen könnyűsége" a problémánk. Ha valaki kövérnek, soványnak vagy bárminek mer szólítani valakit, az egy utolsó semmirekellő, és keresztre kéne feszíteni. Ha valaki nem feltétlen fogadja el, hogy a transz nők például ne induljanak a nőkkel együtt sportba, mert férfiként felnőve nyilván előnnyel indulnak, akkor a végtelenségig sértődnek. Sorolhatnám, nyilván nem kell bemutatni senkinek a mai világ legnagyobb problémáit... mert hát ezek a legnagyobb gondok, az senkit nem érdekel, hogy a világon több milliárdan nyomorban élnek, szenvednek, stb. DE HÁT ŐK SENKIT NEM ÉRDEKELNEK, HISZ AZ A LÉNYEG, HOGY NEKEM LEGYEN LYÓ!!!:))



2023. júl. 14. 19:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném, 25 éves vagyok, nem idősebb, akik nehezebben fogadnak el új dolgokat.
2023. júl. 14. 19:22
 2/15 A kérdező kommentje:
Illetve senkinek nem akarok ártani ezen kérdésemmel, nem provokáció és gúny céljából írtam ki.
2023. júl. 14. 19:23
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Bajnak nem baj, a te dolgod. Csak értelme nincs semmivel se több, mint ha Napóleonnak, házi sertésnek, vagy épp egy tányér sajtos tésztának gondolnád magad.
2023. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
ne keress benne értelmet, engedd el
2023. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Feltűnési viszketegség a jelenség neve. Valamivel ki akarnak tűnni a tömegből, ha már az eszükkel vagy a szépségükkel nem tudnak.
2023. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

A Puzser idézet megmagyarazna hogy miért van erre az oldalra napi szinten több tucat kérdés kiirva az lmbt padfestesrol meg a transzokrol meg a világ legirrelevansabb temairol.

Az ember azt hinné hogy az utcákat elboritjak a fszos nők, és puskát fognak azokra az emberekre akik az lmbt pad helyett egy sima barna padra akarnak ülni.

De nem. te is itt teszed magad, hogy jjjjjjjjjjjjaj hát a mai vilagban még eeeeeeeeeeeen vagyok betegnek nézve, mert nem vagyok biszexuális vagy mittudomén.


A lét elviselhetetlen konnyusege bmeg....

2023. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem baj, senkit nem izgat minek tartod magad. Csak ne terjeszd a hülyeséget és ne legyél rá büszke sem.


A természet amúgy baromi egyszerű: ha f.szod van, akkor igenis férfi vagy, ha p.ncid, akkor nő.

2023. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy érzem, hogy ezek a plusszok az átlag embereknek vannak kitalálva, akiknek muszáj valami az életükbe, amivel megkapják a szükséges törődést.


Azért most már ha azt mondod, hogy "György vagyok és a férfiakat szeretem." nem fogod egy árokban végezni holtra verve. Ha azt mondod, hogy "György voltam, Györgyi lettem.", akkor már nagyobb tábor fog a védelmedre kelni és támogatni, ha nehézségekbe ütközöl az új női életedet élve.

De ne feledjük el, hogy a melegnek és a transznak is megvannak a nehézségei még ebben a században is, ami miatt a feljebb emlegetett tábor mellettük áll és támogatja őket.


De mi van, ha György éppenséggel a nőket szereti és szeret állva pisilni. de mégis kitaszítottnak, magányosnak érzi magát?

Akkor észreveszi, hogy lehet ő is különb, mint a melegek és a transzok és itt jön a képbe, hogy György elkezd kutatni és ráébred arra, hogy bizony ő is különb a többieknél, csak ő éppenséggel azzal, hogy pl nemtelennek gondolja magát és ezzel előállva ő máris egy egyéniség lesz, máris meg kell élnie az ezzel járó nehézségeket és máris nem érzi magányosnak magát, mert rájött, ő egyszerűen csak más mint a többiek és máris megkapja a védelmező táborát.

2023. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Csak azt nem értem, ezt te terjeszted is úton-útfélen? Mert ha úgy random odalépnél hozzám az utcán, munkahelyen, akárhol, és közölnéd, hogy te egyik nemhez tartozónak sem érzed magad, kb. hülyének néznélek - de nem azért, mert "semmilyen nemű" vagy, hanem mert nekem semmi közöm ehhez, és nem is érdekel.
2023. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Kommentelők, csak szeretném felhívni arra a figyelmet, hogy a kérdező nem arra céloz, hogy ő se nem férfi, se nem nő.


Arra céloz, hogy ő se nem transz, se nem queer, se nem más egyéb ami ebbe az lmbtq-ba tartozik és úgy gondolja ezzel már lassan csak egyedül van ebben a világban.

Illetve szerinte nagyobb gondok is vannak a világon, mint az, hogy valaki beskatulyázza magát egy kategóriába és annak a nehézségeivel próbál megküzdeni a mindennapokban (pl "a világon több milliárdan nyomorban élnek, szenvednek, stb").

Szerinte a mai fiataloknak túl sok a szabadidejük és már ezért próbálnak mások lenni.

Plusz arra is céloz, hogy a mai világban már mindenki a mássága miatt védelem alatt áll (nem csak az lmbqt, hanem úgy általában. Ha valakinek megjegyzed, hogy kövér, akkor te vagy a rossz, a kövér védelmére kelnek.)

És hogy ő ezzel sem ért egyet, hogy egyrészt ilyen elfogadott az, hogy más vagy, másrészt, hogy most már a divat, hogy más legyél, ha nem vagy az akkor találj valamit amivel más lehetsz.

2023. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!