Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A béta férfiak miért nézik le...

A béta férfiak miért nézik le az inceleket?

Figyelt kérdés

Az érthető, hogy az alfák mindenkit lenéznek.


A béta általában egy házas férfi, aki egész életében a házasságot követően egy nővel szexel. (elvileg, persze ettől még prostiznak sokan).


De nem sokkal kevésbé lúzerek az incelektől, ráadásul kötöttségben élnek. Gyakran hatalmas felelősséggel, pl család eltartása.

Mivel jobb ez, mint egy incel?


2023. júl. 14. 19:51
1 2 3
 1/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ne viccelj, az "incel" egy alapvetően beteges felfogás. Ezek pszichiátriai kezelésre szoruló sérült emberek.

Ezeknél nem az a fő probléma, hogy valaki bármilyen okból nem képes nőkkel kapcsolatot kialakítani.

A probléma, hogy ezt beteges módon reagálják le. Agresszívan, másokat hibáztatva stb.

2023. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

#1


Én úgy vettem észre, hogy ezt a kifejezést már a szingli férfiakra használják.


Nekem is van incel ismerősöm, aki mindenért a nőket okolja, sportolni nem akar, stb. .

Viszont ő egy béta életére vágyik, pedig szerintem azt nem bírná mentálisan, mert az ő életük sokkal nehezebb.

2023. júl. 14. 20:29
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Az inceleket mindenki lenézi, mert azt érdemlik. A béták legalább dugtak már nővel, de az incelek még erre sem képesek, mert a csajozáshoz túl balf***ok, a prostizáshoz meg túl büszkék (és balf***ok).
2023. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

"a prostizáshoz meg túl büszkék"


nem büszkeség, csak logikus gondolkodás. nem akarnak elkapni semmilyen nemibetegséget. egy kurwát már megdugtak legalább 100-an, ki tudja milyen fertőzőek...

2023. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szerintem azért hihetik az én esetem pl. "büszkeségnek" hogy olyan helyzetben vagyok férfiként hogy rég nem kéne szűznek lennem és szegyellnivaló a koromban, hogy azért nem mentem prostihoz mert nem gumiban akarom, így meg ugye ezerféle betegségnek kitéve ha vállalná is valaki, illetve megalázónak érezném fizetni ezért, végül pedig lehet hogy zavaromban fel se állna, ez ilyen. nem gyűjtöttem a körömbe olyan lánybarátokat aki megsegített volna hogy elveszi
2023. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Szóval a lúzerek az alfák? Mert egy 30-as/40-es férfi,aki mindenkit lenéz és még egy családot sem volt képes összehozni,az minden,csak nem alfa.
2023. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az öncélú egy rakás szar. Minden normális ember lenézi.
2023. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Öncélú=incel csak javította a telefon.
2023. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%
inkább segíteni kéne az inceleknek, nem lenézni őket
2023. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Mert mindenki más is lenézi őket, jogosan.
2023. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!