Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel magyaràzható a van...

Mivel magyaràzható a van kedvem valamihez de ehhez- ahhoz nincs kedvem emberek viselkedése?

Figyelt kérdés
Pl.menne egy kicsit tavolabbi varosba de nem azzal a tarsasaggal akik hivtak par napra hanem csak ugy atmenne egy napra.Ezt inditvanyozta is.Vagy menne tengerre most ahhoz van kedve.Hivtàk par napra egy fesztivalra oda sincs kedve menni.Neha van olyan hirtelen otlete,hogy menjunk at a szomszed telepulesre.Nekem az ugy nem felel meg lehet van mas programom,vagy csak egyszeruen pihennek,helybe mozdulnek ki valahova.Meg nem annyira vagyok oda a spontan otletekert ha at akar menni a szomszed telepulesre beszeljuk meg a programot par nappal elobb.Az ott elo ismeroseimmel,barataimmal amikor talalkozok azt leszoktuk fixalni elore.Persze nem mondom nem lehet neha aznap de pl.ha szeretne estefele oda menni szoljon aznap reggel vagy kora delutan.Ez kicsit olyan unom magam,szabadult fel idom hozzaallas.
2023. júl. 15. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi a kérdés? Nyilván mindenkinek megvannak az egyéni szükségletei, preferenciái, amik az idővel, környezettel, társasággal változnak. Mindenki okos felnőtt ember, el tudja dönteni mikor mi a jó neki. Nem értem miért kell ebben problémát látni. Vagy ha ezt nem problémás dologként éled meg, akkor tényleg nem értem mit szeretnél megtudni a kérdés által.
2023. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gondolkodasmodot szerettem volna jobban megerteni de jol leszurheto a valaszbol.
2023. júl. 15. 10:36
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mi a ménkűt kéne ezen magyarázni. Olyan embert még nem hordott a hátán a föld, akinek mindenhez van kedve, amihez másnak van.
2023. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez én vagyok.. tudod az emberek kedve változik, lehet eleinte jó ötletnek tartja hogy elmenjen aztán inkább marad otthon mert a fenének mozduljon ki.. találni kell valami olyan programot ami neki is tetszik, de az ilyeneknél inkább meg kell várni amíg ő keres titekete valami dologgal
2023. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es igen kereshet o is de ha mindig az o peogramjai vannak az egyoldalu.Most nem pont erre gondoltam a kerdessel,de van ilyen esetem is massal.Arra gondoltam vannak akik panaszkodnak mennenek ide- oda es amikor jonnek lehetosegek nem mennek,de tovabbra is mondjak mennenek valahova.
2023. júl. 15. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ok csak szeretnenek egy kis noszogatast gondolom, vagy figyelmet
2023. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!