Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szorongásos depresszióm van,...

Szorongásos depresszióm van, inkább pesszimista típus vagyok, miért nem tudok jobban hozzáállni ehhez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy otthon áll a bál, én már felnőtt vagyok, és lett egy új udvarlóm.

Engem értelemszerűen vacakul érint ez az egész szülők válása dolog (pedig eddig is vàrható volt). Ennyire az ismerkedés elején nem szabad téma legyen borítani a családi bilit (mert kit érdekel, de komolyan), csak mivel elég rosszul érintett valami, elmondtam, hogy mi a szitu.

Annyit reagált rá, sajnálja nagyon, beszéljünk másról és reméli hogy jobban érzem magam ha inkább róla beszélünk.


Sosem volt kapcsolatom, csak pár randim volt, azok sem szóltak semmi mélyről, nyilván.És nem tudom miért bánt, ha egy vadidegen ember ki akar maradni ebből az egészből. :( Ő nem egy barátnőm, aki végighallgatja meg végigkérdezi a szitut és pláne nem fog tanácsokat adni ezügyben.


Igazából nem ezt nem tudom jól kezelni, hanem hogy "róla" kellett beszélni, hogy én ettől jobban érezzem magam, mert ez számomra olyan önző dolognak tűnik.Utálom az agyam, amiért Red Flageket lát, de édesanyám pl. nárcisztikus személyiségzavarban szenved. Már nem ez az első eset, hogy azon kattogtam, hogy ez a pasi kicsit nagyra van magával, jobban érdekli, hogy ő beszéljen, dicsérje magát, semhogy rám figyeljen picit jobban és ha érdekel valami, kérdezek, bele akarok menni, tök jó lenne, ha nem azt mondaná, hogy "na de inkább váltsunk témát".


Szinte a világ összes ideje előttünk áll, nem kell kapkodni, én meg nem vagyok az a felszínes típus, aki szereti így lekeverni a témákat. Főleg úgy nem, ha a másiknak látom, hogy fontos lenne. Mintha "ő kérdez, én válaszolok" szitut erőltetne és elnyomná az én próbálkozásaim.


De sajnos nem tudom eldőnteni, hogy a depresszív személyiségem látja-e ezeket ilyen rosszul folyton, amiről szintén nem tud még, mert az aztán jó mély víz lenne, ha a mentális betegségem is előkerülne.



2023. máj. 29. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha le van keverve az, amiről te akarsz beszélni, akkor az már az elején nagyon rossz jel, hogy az illető nárcisztikus barom, és nem véletlenül szól a belső vészcsengőd sem. Az ilyentől szabadulni kell és nem elhinni, ha változást ígér vagy hisztizik emiatt.
2023. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Annyira köszönöm egyes, hogy megérted, iszonyatos volt egy ilyen anya mellett felnőni, és ha tehetném messziről elkerülnék minden ilyen embert, de sajnos nem mindig jön össze. :(


Kollégám és lakótársam is volt ilyen, sajnos. Párkapcsolatban ez nem fér bele, sehogy.

2023. máj. 29. 23:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen párkapcsolatból jöttem el 3 év után, hogy én voltam a szurkolótábor, de saját bajom inkább ne legyen, szóval ebben érintett vagyok. Az a jó benne, hogy egy idő után már nagyon hamar lehet látni, hogy ki ilyen, és legtöbbször vagy nagyon messzire el lehet kerülni, vagy simán tudatosan nem adni alá a lovat. Szóval kitartást, egy idő után hamar fel lehet ismerni az ilyen emberek nagy részét.


első voltam

2023. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elmondok még egy dolgot, ami szerintem megint vészcsengős, kiborította egy lány aki nagyon hamar képes volt az orgazmusra, ő meg rendszerint 30-60 percig képes tolni a helyzetet.


Én megmondtam neki, hogy de hát ennyi ideig nem működik a női izgalom. Ebben egyetértett, viszont kb. Olyan a hozzáállása, ha 2 óra alatt 1 orgazmusa van egy férfinak, akkor a nőnek is 1 legyen. :P

Meg hogy az orális szex akkor is jó, ha a nő nem kér semmilyen viszonzást. Hm, mert mondjuk magától eszébe sem jutna tenni valamit a másik öröméért, csak az önző duma, hogy neki hogy jó, meg mit akar.


És ez hiába fontos, lehetnek bármekkora igényei, még mindig a nőknek nehezebb a jó szexet megélni, vagy egyáltalán eljutni a csúcsra, szóval ebben inkább neki kéne megtanulnia kompromisszumokat kötni és inkább örülni, ha bizonyos lányok lazák és nincs ilyen gondjuk.

2023. máj. 30. 00:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon önző ember, sok ilyen van. Én tuti nem találkoznék vele többet, közölném vele, hogy itt és most vége, és többet ne jöjjön, ha ez megoldható.

Ez az ember tipikusan az, aki szépen sorban mindenhova berakja a saját akaratát és félre fog tolni annyira, hogy egy boldogtalan árnyék lehet csak a másik mellette. Ha kicsit is törődne a partnerével, akkor minimum kérdezné, hogy mi van, vagy érezné a másikon, hogy mikor nem oké. De ha ilyen nyíltan kijelenti, hogy szerinte minek kell történnie, akkor ebből a szikrája sincs meg benne.

#1

2023. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap olvass egy viccet vagy nézz egy vicces videót és akkor ez orvosság lesz neked és egyszerre csak pozitív ember leszel úgy mint én osztályomban egy nagyon szerethető vidám és menő lány vagyok mondjuk ez javarészt osztályfőnököm érdeme is de az most mindegy hanem lényegében csak orvosságnak használj olyant hogy viccolvasás vagy vicces videók nézése és akkor meggyógyulsz és még csak annyit hogy jobbulást kívánok.
2023. máj. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os én majdnem 30 éves nő vagyok, a gimnáziumban nem voltak ilyen gondjaim. Pont nem érdekel, más mit gondol rólam sosem akartam menő lenni.

:(

2023. máj. 30. 07:57
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Pedig munkahelyeden munkatársaid özött is lehetsz menő mert ha boldogságot árasztasz akkor boldogok lesznek ők is és akkor máris nincs depi jobbulást.
2023. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Jó hülye pasival foglalkozol te is, aztán majd sírsz hogy még depressziósabb lettél tőle...
2023. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezzel a pasival foglalkozni, tényleg semmi más nem érdekli magán kívül.

Ismerek pár ilyen pasit. Az egyik szintén csak mondja mondja, néha szóhoz jutok, rögtön a szavamba vág, hogy vele is volt ez így, meg úgy. Amúgy meg vicces pasi, szóval a humorát bírom, de ez nem elég.

Egy másik pedig egyszer aranyos, kedves, figyelmes, aztán néha így bekattan, amikor valami nem úgy van,ahogy ő eltervezte, olyan barom lesz belőle. Aztán lenyugszik, és minden megy tovább.

Pasik...

2023. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!