Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 1-10-ig mennyire...

Szerintetek 1-10-ig mennyire van káros hatással az okostelefon, és a közösségi oldalak a mostani generációra, mondjuk 20 éves korukig? És mi a káros hatás számukra?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

nem 10, hanem 1000000000000.

ezt már így életnek sem lehet nevezni. számomra felfoghatatlan a mai napig, hogy egy szar kütyü örökre betette a kaput az emberiségnek.

2023. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem is fura, hogy kizárva a külvilágot, belemásznak a telójukba.

Nekem azt tanították, hogy mindennek megvan a maga helye, és ideje.

Ők már függők, ha nem bírják ki kb 5 percre sem?

Ti szülők odafigyeltek erre amúgy?

2023. júl. 16. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
10.
2023. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az életemet mentette meg. A dilettáns, maradi magyar orvosok csak a pénzem vették el, de meggyógyítani nem tudtak. Egy Facebook csoportban találtam megoldást a sorstársak által. Nyelvet is ezerszer hatékonyabban tudok okos eszközön tanulni, mint iskolában. A térkép segítsége nélkül órákig bolyonganék, mert vagy bunkók az emberek útba igazítani vagy elküldenek tök más irányba. Rengeteg példát tudnék hozni.


Apámék generációjában nem volt még számítógép, főleg nem tablet, stb, mégsem normálisabbak. Nem kell a mai fiatalos duma.

2023. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudnál boldogúlni az okosteló nélkül is, mi is tudtunk.

Ez csak duma utolsó...

2023. júl. 16. 11:39
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A munkámhoz kell a telefon, internet, stb., nem vágyom vissza abba az időbe, amikor ezek nem voltak. Miért is tenném, amikor a technológia a jövő? Akik ezzel nem képesek lépést tartani, semmi gond, marad nekik a "maradék" munka negyedannyi fizetésért és megbecsülésért, nekem viszont 1 életem van, amit szeretném a lehető legjobban eltölteni, amit a kérdező által hiányolt őskor nem tudna megadni.
2023. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem a technikával van a gond, nem a fejlődéssel, nem a sok kütyüvel. Nem!


A felhasználóikkal van a probléma.


Az emberekkel van a gond, néha egyszerűen annyi, hogy az étteremben fogod a telefonodat és lerakod a kezedből az asztalra és mikor már végeztél az étellel csak akkor emeled fel.


Ugyanez a facebook insta közösségi oldalak.


Az emberekkel a felhasználókkal van a probléma.


Van is egy étterem, ahol ha bemész az asztalon van egy rácsos doboz, és ha bezárhatják oda a telefonodat míg el nem mész 10% kedvezmény jár.


Az a kifogás meg nem érdekel, hogy most a munkám a rokonom a haverom a barátom stb stb miatt kell felvennem.

2023. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Mint azt mindannyian napi szinten látjuk és tapasztaljuk: elképesztően drasztikus mértékben. Tízes skálán legalább húszas.


És éppen a fiatalok vannak a legnagyobb veszélyben, akik erkölcsös nevelés és pozitív szülői példák helyett seggüket rázó tetovált néger k..vákat látnak, a hányásukban fekvő barátaik buli utáni képeit, anorexiás topmodelleket meg drogos nyomorultakat, akik élő adásban közvetítik hogyan teszik tönkre magukat napról napra módszeresen.


És nem értjük hogy mi okozhatja a problémát a fejekben... :D

2023. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

#7-nek:


Ez nem igaz. Az atombomba is probléma. Még jóval nagyobb is, mint egy diktátor aki használja. Eleve pusztításra lett létrehozva... A drága közösségi oldalaid sem a Jótündér végtelen törődésének magasztos megnyilvánulásai, hanem globális kontrollt lehetővé tevő teljeskörű nyomkövető berendezések, amit a tudatlan birkák nem hogy önszántukból magukhoz vesznek, de egyenesen követelik is.

2023. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Nekem pedig az a véleményem, hogy a fiatalokat nagyon leszólja mindenki, pedig nem olyan rossz a helyzet, sőt, sok mindenben sokkal tájékozottabbak, jobban látják a világot, mint a felnőttek. Ja, és az idősebb korosztályok is legalább annyit nyomják a telót, vagy épp a tv-t nézik.
2023. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!