Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 1-10-ig mennyire...

Szerintetek 1-10-ig mennyire van káros hatással az okostelefon, és a közösségi oldalak a mostani generációra, mondjuk 20 éves korukig? És mi a káros hatás számukra?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 11:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mert pl mi a jó abban hogy tik tok videóban sokan elégetik magukat?

Vagy hogy Instán like-okért úgy öltöznek mint valami hivatásos?

2023. júl. 16. 15:37
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Le leszek pontozva.

Ez kétoldalú dolog. A telefont azért szeretem meg az internetet, mert nagyon sok dolgot el tudok intézni gyorsabban, tudom használni a térképet, gyorsabban írok e-mailt és bármiről is szeretnék tájékozódni, azt gyorsan meg is tudom oldani. Örülök, hogy tudom tartani a kapcsolatot azokkal akik fontosak nekem.

De! A közösségi médiàért én sem vagyok oda. Én felhasználói szinten látom a problémát. Ez az állandó értelmetlen versengés, hogy kinek van jobb élete, ki hol nyaral, eszik, kinek van több kedvelése, kommentje...aki ebbe belekerül, az folyamatosan gyártani fogja a képeket, folyamatosan nézi majd hogy mennyi kedvelése lett és ez újra előlröl, és ez függőség. Arról nem is beszélve, hogy voltak már öngyilkosok a kedvelések száma miatt. Van akinek ettől van önértékelési problémái. Ha örül is az illető, az csak ideiglenes.Ez már egy nagy függőséggé alakította ki magát, amiben sosincs győztes. :(

2023. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!