Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Részegen rámozdultatok már...

Részegen rámozdultatok már valakire? Sztorik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Aham. A jelenlegi páromat részegen szólítottam le az utcán. Boldog vagyok vele. 19/L
2023. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Azok, sztorik.
2023. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a páromra. Rámozdulok józanon meg részegen is. Nem ritka, hogy együtt bulizunk.
2023. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy rockkocsma pultoscsajára... Holnap lesz a 9.évfordulónk
2023. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4 és 9 éve együtt iszol a lyuksógorokkal?

Jó, ez még viccnek is rossz, bocs. Gratulálok az évfordulótokhoz! Lehet csak én gondolom így, de férfiként egy pultos csajról feltételezném, mielőtt komolyabban meg nem ismerem az értékrendjét, hogy volt pár vendége, akivel összejött. Persze minden ember más és más, és ez csak egy buta általánosítás a részemről. De azért szívesen venném, ha megerősítenél benne, hogy semmi hasonló nem volt nála.

2023. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

#5 a kihívás, no meg a fogadás legnagyobb tétje, pont az volt, hogy soha senkinek nem sikerült :D

Ugye azt elfelejtettem írni eddig, hogy nem csak úgy mentem rá, hanem egy kevésbé szomjas társaságban kötött fogadás miatt.

2023. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
5# Kicsit előítéletesnek tetszik lenni.
2023. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze. Egy a sok közül.

Ült mellettem a padon egy sörözőben, én már nem voltam szomjas és egy belsőhang azt súgta "fogd meg a cicjét", én meg engedelmeskedtem a hangnak és megfogtam. Na, adott akkora pofont, hogy azt hittem leszakad a fejem, vagy félórát csengett a fülem. Azért később összejöttünk, az ágyban pedig nem csak megfogtam a cicjét de rá is spricceltem neki, azt imádta nagyon.

2023. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!