Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért nincsenek már...

Manapság miért nincsenek már félmeztelen nők a strandokon?

Figyelt kérdés
Lehet persze mondani azt, hogy "ne csorgassák a nyálukat perverz férfiak!!" De ugyan ez korábban nem volt probléma? Én a 90-es években voltam gyerek, akkoriban minden strandon láttam minimum 4-5 félmeztelen nőt napozni. Természetes, és elfogadott volt. Korábban pláne. A 70-es 80-as években, mikor apám volt fiatal, ő azt mesélte, hogy a nők közel egyharmada napozott félmeztelenül a strandokon. Ő annak idején úgy is hitte, ez már egy teljesen elfogadott dolog lesz a jövőben, és erre voltak is utaló jelek annak idején. a Hippi mozgalom, hogy mindenki legyen szabad, stb. Manapság meg mindenki olyan prűd, mint talán a 20-as évekbe se volt. Eddig ezen a nyáron egyetlen félmeztelen nőt se láttam. Mondjuk annyira nem is kerestem, de ezek legtöbbször fel szoktak tűnni. Csak én látom ezt így? Vagy gyerekkorban csak jobban megakadt a szemem ezeken a dolgokon, és azért tűnt több esetnek?

2023. júl. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Ma mar megbuntetik ha strandon valaki leveszi a melltartot. Szabad strandon vannak meg akik topless-eznek.
2023. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Komolyan megbüntetik? Akkor értem
2023. júl. 17. 17:59
 3/41 anonim ***** válasza:
47%
Én is hiányolom a monokinis jányokat. Már vagy 10-15 éve sem voltak, teljesen eltűntek. Már nem divat.
2023. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
58%
Mert az onlyfanson vannak. Jól teszik. Fizessen a sok pervi.
2023. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Azóta lettek mobiltelefonok és rejtett kamerák, és senki nem akarja viszont látni magát az interneten.

Egyébként a 2000-es években én még láttam strandon, de már régen nem voltam strandon, úgyhogy nem tudom, mi a helyzet.

2023. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
2 éve voltam Spanyolországban és ott még úgy látszik divat a monokinizés, mert ott elég sokat látni.
2023. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Menjél ki külföldre bámészkodni, ha ez a szíved vágya. Görögországban a parton is rengeteg félmeztelen nő van.
2023. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Én is spanyolnan nyaraltam és levettem a bikinifelsőm, elég elfogadott arra felé, sok nő napozik, csak ezért mertem levenni én is.
2023. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%
Horvat tengerparton en is levettem.
2023. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%
90 években még a kempingen belül is vagy a büfékben is voltak fedetlen mellű nők. Senki nem kapta fel a fejét.
2023. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!