Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar ez a sok...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Titeket nem zavar ez a sok félmeztelen rohangáló ember?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy meleg van, de sokan simán kimennek az utcára póló nélkül, meg boltba is bemennek. Ma egy kajáldába is bejött az egyik, ott állt a szőrös, izzadt, zsíros testével, az embernek még az étvágya is elmegy. Nem azért, de elvileg civilizált emberek vagyunk, azért ennyit adjunk már magunkra. Vagy csak engem zavar ennyire?
2019. jún. 15. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha nő akkor nem.
2019. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Én beszólok az összes ilyennek hogy milyen egy undoritó féreg viselkedés ez. Meg szidom az anyjàt. Ha verekedni akar az csak jó. Szeretek verekedni. Ilyen az igazi férfi.
2019. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Fúj, gusztustalan, nem is illik
2019. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
elég ízléstelen. sok nagyvárosban konkrétan tilos félmeztelenül rohangálni a strandokon kívül. itthon is bevezethetnék.
2019. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Hogy ti milyen álszent majmok vagytok, jó ég :D

Mindeknek izzadt a teste ebben a rohadt melegben, teljesen mindegy, mi van rajta. Engem pl. teljesen hidegen hagy, hogy az ing lóg rajta lucskosan, vagy a bőrét látom. Izzadt, izzadt. Kész. Szőr? Ó te jó ég, szőr, hát hogy merészel szőrt hordani magán! Emberek, komolyan, röhejesek vagytok de mind egy szálig.

2019. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 te egy izzadságtól csillogó, ősz szőrrel vastagon borított, pocakos 60+os férfi test mellett vígan ennéd a kajád? mert én nem. közösségben nem illik félmeztelenül megjelenni, nemtől, kortól, kinézettől függetlenül (strand kivétel ofkorsz). ez nem prűdség, ez alapvető etikett.
2019. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
A női mezítlábasság számomra belefér, a félpucér, hájas-szőrös hapsi, aki belibben egy étkezdébe, nekem sem a kedvencem.
2019. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is undorító. Meg igazából nem is értem... meleg van, de mindenkinek meleg van és érdekes módon csomóan kibírják ruhában. A nők eleve nem mászkálnak így érdekes módon, sokaknak (nekem is) még a munkája is megkövetei, hogy mitvehet fel és adott esetben nem mászkálhat rövidgatyában meg papucsban. Nem azt mondom, hogy mindenki járjon zárt cuccokban, mert nyilván nem kényelmes ilyenkor, de lehet kapni vékonyabb anyagú, szellős ruhákat is, és nem gondolnám, hogy belehalnának, ha magukra vennének egy ilyet, ha közösségbe mennek. Otthon felőlem azt csinál, amit akar, de én (és szerintem még sokan mások) nem vagyok kíváncsi idegenek testére.
2019. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs szaga akkor nem zavar. Tegnap pl. sorbaálltam a pénztárnál, és egy szál gatyában, meztelen felsővel egy nem ma barnult hátizsákos "úr" állt mögöttem. A szaga olyan volt, mint egy izzadt, saját húgyában megdöglött görénynek. Hát alig vártam, hogy szabaduljak, ráadásul előttem a nénike számolgatta lassan az apróját, én meg már falfehéren támaszkodtam a bevásárlókocsira, még esküszöm pár perc és elhánytam volna magam.
2019. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem túl úriemberes.
2019. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!