Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ismerősöd rajtad tölti...

Ha egy ismerősöd rajtad tölti ki az összes dühét, utána meg szoktál bocsátani ennek az illetőnek?

Figyelt kérdés
Persze úgy értve, hogy te ebben a helyzetben ártatlan vagy, nem te húztad őt fel, csak rosszkor vagy rossz helyen.
2023. júl. 18. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Általában igen, mindenkinek lehetnek rosszabb pillanatai
Attól függ, mivel sértett meg
Többnyire nem, ártatlanul ne te szívjál mások hibája miatt
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is beszélek vele többé.
2023. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kitana. ***** válasza:
Volt ilyen. Munkahelyen állt le velem üvöltözni, én meg fogtam magam és hazamentem. Pár napig nem voltunk túl jóban :DD De elmúlt, sokáig haverok voltunk már azután is, hogy nem dolgoztunk együtt.
2023. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ belátja-e. Utána odamegy-e, elmondja, hogy figyu, ezt meg ezt azért mondta mert előtte felhúzták, nem volt türelme stb. Ha belatja, akkor adok még egy esélyt, de ha nem tudja türtőztetni magát, akkor csak simán nem foglalkozom vele, nem találkozok vele, szóval kizárom a magam érdekében. Attól függően, hogy mit mondott, megbocsátok.

Viszont ha nem látja be, főleg ha meg akkor se ha szólok neki hogy ne rajtam vezesse le a dühét, hanem úgy kezeli, mintha ez lenne a normál, és elvarható, akkor elsőre kizárom.

Szóval nem a megbocsátáson a hangsúly, inkább azon hogy beengedem-e az életembe mélyebben vagy nem.

Persze ha oylat mond, akkor ja, előfordulhat, hogy lesznek bajok a megbocsátással.

2023. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!