Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyógyszertári asszisztensnek...

Gyógyszertári asszisztensnek szeretnék tanulni. (Utána szakasszisztens) Egy ismerősömtől hallottam, hogy ha elkezdem tanulni már elvileg rögtön mehetek gyógyszertárba miközben tanulok is. (Szombatonként lennének órák) ez valóban igaz lenne?

Figyelt kérdés

Mennyire érdemes egyébként elvégezni? És kb. Mennyit lehet vele keresni, ha persze el tudnék helyezkedni?

Köszönöm előre is :)



2020. febr. 10. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nézz utána Dr. Gödény YouTube csatornájának (nem vicc, tényleg így hívják), ő is gyógyszerész
2020. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezek a videók nem arra adnak választ amit én keresek :)
2020. febr. 10. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatra kell is menni, de gyógyszert nem adhatsz ki, amíg nem végeztél.
2020. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek ez a végzettsége (asszisztens), és nem talál munkát, egyet talált volna minimálbérért, de nem fogadta el, így azóta se tud elheleyzkedni.
2020. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Belekezdtél a képzésbe végül? Ha igen,hol? Én is most ezen az OKJ-n gondolkodom, csak nem tudom melyik képző intézetet lenne érdemes választanom.
2020. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!