Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem az angolt?!

Miért nem szeretem az angolt?!

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy szeretnék angolul megtanulni, de unom és nem állhatom ki az angol nyelvet. Azon kapom magam, hogy spanyolt és olaszt tanulok.

2023. júl. 19. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem. Tanulj spanyolt meg olaszt.
2023. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld ami tetszik akkor 🤦‍♂️
2023. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Jézus gyere le
2023. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Chris88 ***** válasza:
80%
Kérdés, hogy ha kötelező lenne, akkor is tanulnád-e ezeket az újlatin nyelveket. Lehet, hogy csak hárítás, hogy addig se kelljen az angollal foglalkozni. Amúgy a kérdésnek nem tudom, mi értelme van. Van, aki nem szereti az angolt, és kész.
2023. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Csak azt nem értem, hogy nekünk mi közünk hozzá!?
2023. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tedd azt, amit szeretnél. :-)
2023. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

"Azt vettem észre, hogy szeretnék angolul megtanulni, de unom és nem állhatom ki az angol nyelvet."


Már az első mondatodban ellentmondásba keveredsz sajat magaddal...🤦🏼‍♀️ igy megis mit varsz? Dontsd mar el, h akkor szeretnel megtanulni vagy nem.

2023. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Chris88 ***** válasza:
63%
7-es: Nem tanulni, hanem megtanulni (azaz tudni) szeretne. Ellentmondás nincs benne, csak a kérdés felesleges úgy, ahogy van.
2023. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Hosszú még a nyári szünet...
2023. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj olyan nyelvet, ami tetszik és örömödet találod benne. Olasz, vagy spanyol egyáltalán nem rossz választás.

Lehet, hogy nem teszik maga a nyelv.

Lehet zavar a különbség a kiejtés és az írás között.

Lehet azért mert úgy érzed, hogy mindenki tud valamennyire, vagy legalábbis próbálja tanulni iskolában itt-ott... és nincs hozzá kedved, motivációd.

Lehet azért mert nem találsz benne kellő kihívást

Esetleg nincs hozzá kellő érzéked és azt gondolod hogy sosem fogod olyan kimagasló szinten megtanulni..

2023. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!