Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre leszek végzős de nem...

Jövőre leszek végzős de nem tudom merre tovább. Tudnátok nekem ajánlani szakokat? Szeretnék utazni,híres emberekkel dolgozni,szeretem az angolt azon is gondolkozok, hogy kiköltözök majd később.

Figyelt kérdés
Érdekel a marketing is nagy álmom,hogy egyszer legyen egy saját cégem. Tudnátok nekem képzéseket/egyetemeket ajánlani?

2021. febr. 12. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nemzetközi tanulmányok, Kereskedelem és Marketing, Gazdálkodás és menedzsment. Ezeknek nézz utána bővebben, hátha tetszenek. :)
2021. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nemzetközi tanulmányok szakról esetleg tudnál bővebben beszélni? Nem igazán ismerem,most utánna néztem mi is az de nem találtam hasznos információt :(
2021. febr. 12. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Britekhez nagyjából lehetetlen vállalkozás, most szigorítanak és takarítják ki a lengyel/magyar bevándorlóhadat. Nekik bevétel kell, nem álmodozók.

[link]

Marad Amerika, ahova még nehezebb bejutni.

2021. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

[link]

Itt szerintem elég jól leírja.

2021. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marketing, média, nemzetközi tanulmányok. Akik ilyesmi világban mozognak és ismerőseim, ezek valamelyikét végezték, bár egy lány az egyik menő külföldi focicsapat menedzsere mellett dolgozik sima anglisztika BA diplomával és szétkeresi magát.
2021. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!