Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire része a...

Szerintetek mennyire része a sikernek a jó megjelenés?

Figyelt kérdés

Vannak olyan rokonaim, akiknek jó állásuk van, szép környezetben élnek, stb.

Viszont külsőre lerobbantak, nem idősekről beszélek, hanem 30-as, 40-es korosztályról.


Elhíztak, nem adnak magukra, csak a tárgyak fontosak.


Szerintetek mennyire nevezhető sikeresnek az ilyen emberek?


2023. júl. 19. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Amennyire annak érzik magukat.
2023. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a siker.


Nézz rá a rablóbandánkra, Orbán potrohára, Mészáros lelakottságára, vagy Rezsi Szilárd vérbeli proliságára. Mégis sikeresnek mondhatóak.

2023. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én csóró vagyok, de sportolok, nincs márkás ruhám, családi házam, de nem is érzem hiányát.


Ezek az emberek viszont sokszor lenézőek, holott én nem cserélnék velük, számomra a siker nem itt kezdődik.

2023. júl. 19. 18:16
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
#3 Önmagában az, hogy sportolsz nem jelent igazából semmit a sikeresség szempontjából. Attól még összességében lehetsz sikertelen.
2023. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4


Én nem tartom magam sikeresnek, de ezeket az embereket sem.


Számomra a siker az, amikor testi-lelki-anyagi összhangban élsz.


Na már most, akinek sok pénze van, de kövér, az nem él testi harmóniában, hanem sokat dolgozik olyan dolgokért, amire igazán nincs is szüksége.

Számomra a sikeres ember első ismertetője, hogy van minőségi ideje önmagára.

2023. júl. 19. 18:37
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
De érted, mást nem érdekel te (vagy én) mit gondolunk sikeresnek.
2023. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De én nem arra voltam kíváncsi, hogy ők magukat sikeresnek gondolják-e, hanem, hogy szerintetek mi a siker, és nevezhető-e sikeresnek ilyen ember?


Nyilván, ha őt nem érdekli a külseje, nem érzi hiányát, más kérdés, hogy az egészségügyi problémákat senki se szereti.

2023. júl. 19. 18:50
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha üzletkötő, manager, híradós, ingatlanos, ügyvéd stb vagy, és igénytelenül nézel ki, akkor az enyhén ronthat az esélyeiden. Ha kocsmatulajdonos vagy paraszt (földed van és azon gazdálkodsz) akkor senkit nem fog érdekelni,
2023. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
#5 Nekem ebből simán csak az jön le, hogy kényszeresen meg akarod magyarázni, hogy mi a siker és ideológiákat akarsz találni, hogy másokat miért nem tartasz annak.
2023. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan aztmondják, hogy nagy, szerintem meg nem.
2023. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!