Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tini? Hány kg - ok vagytok,...

Tini? Hány kg - ok vagytok, milyen testalkattal, és mi tesztek a jó megjelenés elérése/megőrzése érdekében?

Figyelt kérdés

Annyi sportoló van, heti 6 - 7 edzéssel, akik izmosak ugyan de mégis, olyan vastagok, nem néznek ki jól. Persze azért aránylag, aki régóta részese egy sportágnak jó alakkal rendelkezik. Az ilyenek, akik versenysportolók, (persze magasságtól függően) mennyi súlyt nyomnak? És hogyan táplálkoznak?


És mi van azokkal, akik mg se mozdíják a feneküket egész nap, emellett rendesen eszik a szendvicseket, sütikéket, mégis braomi vékonyak... A génekből adódóan szerencsés alkatuk meddig húzza?



Én 174 cm vagyok, lány, 64 kg. Utóbbi időben jött fe rám felesleg, ezt futással nagyjából leadtam, e a kilóval mé midig nem vagyok elégedett. Meg azért az alakommal sem teljesen. Igyekszem bemérni, hogy az általam etalonként felfogott emberek nagyjából milyen súlyúak, menyit esznek, mennyit sportolnak..



2018. jan. 25. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

169cm, 54-55 kiló. Kajálok mindent, mellette heti 2x2 órát vívok.


17l

2018. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

160cm - 46-47kg

Nem kell sokat tennem érte, jó a genetikám. Az egészségem érdekében odafigyelek az egészséges étkezésre (tk liszt, semmi cukor stb.) Korábban sokáig versenyszerűen sportoltam.

2018. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 174 cm vagy és 64 kg, azzal teljesen elégedett lehetsz.

Nekem is mindig azt mondják, hogy milyen szerencsés vagyok, mert eszem sütit, csokit is, és mégis vékony vagyok.

De ez nem szerencse. Kiszámoltam, kb. annyit eszem naponta, mint a kalóriaszükségletem. Nem zabálok, ha eszem csokit vagy édességet, abból sem zabálok be, megeszem egy-egy darabot, vagy egy-két sütit, de nem falok be egy táblacsokit vagy egy tálca sütit.

A sport nem az erősségem. De azért mozgok, mondjuk inkább az egészségem miatt, nem az alakom miatt.

2018. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

177/ 48 kg

27 éves lány

Szimpla genetika, ezzel semmit nem tudsz csinálni. Heti 3-4x is eszek akár gyorsétteremben, éjfélkor chips, zsíros lángos. Mindenből a max kalóriásat veszem meg, hogy legalább ne fogyjak tovább, szóval ez se mindig jó.

Egyébként 14 évig úsztam és mindennap biciklivel járok dolgozni, emellett minden egyes nap edzek - de amikor nem sportoltam 5 évig akkor is ennyi kg voltam

2018. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy én paleozni is elkezdtem egy ideje + egy héten sportolok 4 - 5 - ször (3× másfél órás úszás + kétszer futok olyan négy km -t). Elképzelhető, hogy már kevesebb kiló vagyok, csak nincs kedvem megnézni, úgyse az számít. Utolsó, te tényleg szerencsés genetikát örököltél (ahogy azt a kérdésben is írtam, tudom, van ilyen, ezzel nem tudsz mit tenni. De hidd el, hogy baromi nagy szerencséd van. Mások ránéznek egy almára, és már bűntudatot éreznek... Amit te kaptál, akármennyire is kellemetlen néha, egy áldás).
2018. jan. 25. 19:17
 6/7 anonim válasza:

167 cm és 47 kiló.


14/L

2018. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. és nem vagy tele narancsbőrrel a sok zsírtól és kalóriától?
2018. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!