Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jellemző, hogy az...

Mennyire jellemző, hogy az itteni felhasználók válaszolnak a privát üzenetekre?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam általában, ha normális hangvételű az üzenet.
2023. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Van 2 "blank" üzenet a postaládámban, így nem is kell megnyitnom a sok beszólogatást, análkül is tudom törölni. :)
2023. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

pár éve feljárok már erre az oldalra, a vélemények, tapasztaltak , olvasottak alapján a következő...


Ha nőről van szó akkor biztosan válaszolnak a pasik...persze csak addig ha ki nem derül h a nő dagadt, vagy 2-3 gyereke van...


A nők is szeretnek válaszolni és írogatni mindaddig amíg nem kerül sor képcserére aztán lelépnek.


De vannak akik a távolság miatt hagyják abba.


Szóval többnyire úgy gondolom, hogy itt ezen az oldalon is reménykednek az emberek amikor üzenetben beszélgetnek, hogy abból lehet valami, de 100-ból 99x tuti nem lesz semmi.

2023. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
*anélkül.
2023. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
A kiírt kérdésre adok egy választ, és részemről innentől lezárom az adott témakört. Ha valaki privátban érdeklődik, hogy miért adtam, ilyen meg olyan választ?! Nem biztos, hogy vissza fogok neki írni. Nem vagyok bunkó, csak vannak olyan témakörök, amikbe nem megyek bele mélyebben.
2023. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Én mindig válaszolok, ha olyat írnak ami elfogadható, vagy van értelme folytatni a beszélgetést.


De például mikor jön random egy ilyen:


"Erosen szajbadugtak?

Szia"


Arra nem válaszoltam.

(itt még a feltételezést sem értem, nem írtam semmi erre utalót.)

2023. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem éri meg kiírni a felhasználónevet ezen az oldalon, sokan visszaélnek vele. Picit olyan ez, mint pl. a versenyszférában is általában mindig az nyer, aki a leghatékonyabban le tudja faragni a költségeit.
2023. júl. 19. 22:27
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan "kérdező", akinek az a mániája, ha válaszolunk egy kérdésre, akkkor tuti prviiben ír egy totál érdektelen választ. Az "ilyennek" semmi értelme.
2023. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Egy évben összesen pár privátra válaszolok, szóval ritkán.
2023. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes és normális stílusú a privát levél, akkor szoktam rá válaszolni.


Ha csak trágárkodás, vagy személyes perverzióra kíváncsi, akkor nem. Sőt, a nagyon fröcsögő gyűlölködéseket ki szoktam másolni ahhoz a kérdéshez, amelyik kapcsán kaptam a privátot. Ekkor megadom a levélküldő nick nevét is, had lássa mindenki, milyen civilizálatlan az illető.

2023. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!